Roma, Trabzonlu yıldıza talip

berkay15

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Seri A'nın güçlü takımı Roma, Trabzonspor'un en önemli futbolcusuna talip oldu. Trabzonspor, Yattara'ya karşılık Totti'yi istedi...

Bordo mavili yönetimin, Yattara için İtalyan kulübünden 15 milyon Euro istediği öğrenilirken, Roma ise 5 milyon Euro artı bir oyuncu önerdi.

Şu anda Yattara için Roma'nın bir temsilcisinin Trabzon'da bulunduğu ve pazarlıkların devam ettiği öğrenilirken, İtalyan kulübünün ilk olarak 3.5 milyon euro artı bir oyuncu teklifinde bulunduğu, ancak bordo mavililerin 15 milyon euro istediği belirtildi. Bunun üzerine teklifini 5 milyon euro artı bir futbolcuya çıkaran Roma'ya Trabzonspor'un yanıtı ise çok ilginç oldu!.. Bordo mavili yönetim, 5 milyon euronun yanı sıra Roma'nın yıldızı Totti'yi istedi.

Bu arada Roma temsilcisinin Yattara ile konuşarak anlaşmaya vardığı ancak Trabzonspor'un yüksek bonservis bedeli talep etmesi nedeniyle transferin şimdilik çok zor olduğu da gelen haberler arasında.

KayNAK : www.spormix.com
hAbEr Link: http://www.spormix.com/haberDetayMiddle.asp?ID=7691

frei

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Trabzon Totti'yi istemiş :D

cacar

Profesör
Reaksiyon puanı
13
hakkaten ya Trabzon Totti'yi istemiş :I

cacar

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Bu sitenin haberleri çok gerçek dışı geliyor, benzer haberleri diğer spor ve haber sitelerinde görememekteyiz.

frei

Doçent
Reaksiyon puanı
1
cacar dedi ki:
Bu sitenin haberleri çok gerçek dışı geliyor, benzer haberleri diğer spor ve haber sitelerinde görememekteyiz.
Olala! Beni anlayan biri çıktı!

frei

Doçent
Reaksiyon puanı
1
İyi de herkesin yazması bu haberin doğruluğunu kanıtlamaz ki. Olur olmaz her haberi burda konu diye açıyorsun çoğu fos çıkıyor. Eğer işin buysa sen de lütfen işine bakma.

berkay15

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sana mı dert benim konu açıp konu açmamam türkiye'deki spor sitelerinde olmayan yok sizdeki haberleri başka sitelerde bulamıyoruz diyosunuz.. Elime geçen her spor haberini burada açma özgürlüğüm var ister doğru ister yanlış. Karısamazsınız.Okumassınız,yorum yazmassınız biter. Hadi Bakem Hadi

cacar

Profesör
Reaksiyon puanı
13
ligtv linkinde kendinde göreceksin ki totti kısmı yok :) ntvspor, sabah, milliyet, hürriyet, sporx gibi sitelerdede yok :) ayrıca konuşma üslubuna dikkat edersen sevinrim. Ayrıca kimse sana açmada demiyor konuları, siteye yönelik bir eleştiri yaptık.

frei

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Birincisi istersen 50 sitede yazsın, olmayacak haberi, burda konu diye açıyorsun
İkincisi istediğin konuyu ister doğru ister yanlış kafana göre açamazsın burası senin blog siten değil forum. Açılan konular başkaları okusun diye açılır.

berkay15

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ben konumu açarım ve bunda senin beni uyarmaya hakkın yok..

frei

Doçent
Reaksiyon puanı
1
berkay15 dedi ki:
ben konumu açarım ve bunda senin beni uyarmaya hakkın yok..
Tabi canım herşeye sadece senin hakkın var. Sen bu kafayla gidersen.. Neyse durma sen devam et o zaman.

berkay15

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Haddine düşmeyen Konularda konusmamanı öneririm.. ;)

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
olmuyacak diye birşey yok ne olmazlar gördük. olur kılındı...

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
berkay15'in açmış olduğu konular ile ilgili benim gördüğüm bir sorun yoktur, gerekirse uyarı yapılır, diğer üyelerimizin yönetici tavrı takınarak uyarı yapmalarına ve gereksiz tartışmalarına lüzum yoktur.

frei

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Link dedi ki:
berkay15'in açmış olduğu konular ile ilgili benim gördüğüm bir sorun yoktur, gerekirse uyarı yapılır, diğer üyelerimizin yönetici tavrı takınarak uyarı yapmalarına ve gereksiz tartışmalarına lüzum yoktur.
Yönetici tavrı takınan yok. Yazılan şeye yorum yapamayacaksak ne anladık bu işten?

ridvan1452

Profesör
Reaksiyon puanı
1
bune ya ben buna gulerim haha totti hahaha yattara :}