Rom Sonrası 64 GB Hafızadan 16 GB a Düşen J7 Prime

Bu konuyu okuyanlar

Bay Admin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba

J7 Prime Modelli Telefonuma 7.0 Stock Rom Atmıştım Telefon Öncesinde 64 GB Hafızaya Sahipti Ama Romu Attıktan Sonra 16 GB Hafızaya Düştü Romdan Kaynaklı Olduğunu Düşünüp Başka Bir Rom Denedim Ve Ondada 16 GB Oldu

Ayrıca Daha Öncedende FRP Lock Hatası Yüzünden 7.0 Romu Atıp Daha Sonradan 8.1.0 A Yükselmiştim Ama Şebeke veya İmei Uçmuştu Ve Bende Düzeltemedim Ve Arama Yapamadan Kullanıyorum

darkstar

Profesör
Reaksiyon puanı
1,481
Merhaba

J7 Prime Modelli Telefonuma 7.0 Stock Rom Atmıştım Telefon Öncesinde 64 GB Hafızaya Sahipti Ama Romu Attıktan Sonra 16 GB Hafızaya Düştü Romdan Kaynaklı Olduğunu Düşünüp Başka Bir Rom Denedim Ve Ondada 16 GB Oldu

Ayrıca Daha Öncedende FRP Lock Hatası Yüzünden 7.0 Romu Atıp Daha Sonradan 8.1.0 A Yükselmiştim Ama Şebeke veya İmei Uçmuştu Ve Bende Düzeltemedim Ve Arama Yapamadan Kullanıyorum
Attığınız Romların partitionları muhtemelen 16 a göre ayarlanmış.
Samsungun orjinal yazılımını yüklerseniz düzelmesi gerekir.

Mesajınızı tekrar okuyunca stock romla problemi yaşadığınızı anladım.
Aşağıdaki siteden cihazınıza uygun PDA ve CSC değerlerinin bulunduğu yazılımı indirip kurarsanız sorununuzun çözülmesi gerekir.

Son düzenleme:

Bay Admin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi Sammobileden ikinci bir rom indiriyorum tekrar deniyeceğim

Eğer zahmet olmazsa müsait iseniz 64 GB a göre ayarlanmış bir rom bulabilirmisiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesajınızı tekrar okuyunca stock romla problemi yaşadığınızı anladım.
Aşağıdaki siteden cihazınıza uygun PDA ve CSC değerlerinin bulunduğu yazılımı indirip kurarsanız sorununuzun çözülmesi gerekir.
Hocam verdiğiniz yerden indirdim ve attım telefona şimdi 8 GB a düştü Giderek Düşüyor

(Ayrıca Telefon Yurtdışından Geldi)

Son düzenleme:

darkstar

Profesör
Reaksiyon puanı
1,481
Hocam verdiğiniz yerden indirdim ve attım telefona şimdi 8 GB a düştü Giderek Düşüyor
(Ayrıca Telefon Yurtdışından Geldi)

Telefoncuların çoğu bu siteden yazılım indiriyor yüklemek için. Geldiği ülkeyi ve PDA numarasını doğru girmelisiniz rastgele dosya indirip yüklememeniz gerekiyor, yazılım atarken biyerlerde yanlış bir seçim yapıyor olabilir misiniz?

Son düzenleme:

Bay Admin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefoncuların çoğu bu siteden yazılım indiriyor yüklemek için. Geldiği ülkeyi ve PDA numarasını doğru girmelisiniz rastgele dosya indirip yüklememeniz gerekiyor, yazılım atarken biyerlerde yanlış bir seçim yapıyor olabilir misiniz?
Telefona "Frp Lock " Hatası verdiği zaman kurduğum romu tekrar kurdum bu sefer tekrar 16 gb a yükseldi

Ayrıca "Phone Info" Adlı uygulamayla kontrol ettiğim zaman yapım yeri hindistan olarak gösteriyor

Reaksiyon puanı
16,118
samsung için kies var o orijinal romu atar.