Rom olaylarından anlayanlar acil yardımcı olabilirmi ?

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
merhaba hemen konuya giricem.

310K D802 LG G2 kullanıyorum ve güncellemeyi almadım. LG yi aradım bir bayanla konustum diyorki D802 ise ve sonunda TR yoksa mutlaka almış olmanız gerekiyor diyor. Bende diyorumki almadım. İşte bana dediki yazılım güncellemeye gir ordan dene denedik ve en son os sürümünü kullanıyorsun diyor. Kadında dediki o zaman yüklemişsiniz, Bende dedimki hayır :D bayan beni bu sefer donanım bilgisine gir ordan android sürümünü söyle dedi girdim 4.2.2 dedim hayda dedi :D sonra IMEI numaramı istedi ekiplerimiz size dönüş yapacaktır dedi tm dedim.

Şimdi Telefon rootlu değil, Recovery moda aldım UNROOT yazıyor gri renk ile. Bir cok root kontrol programları indirdim hepsindede rootsuz gösteriyor.

Telefonumda Almanya romu yüklü.

Program versiyonum: D80210e-EUR-XX bunun bir faydası olurmu bilmem söyleyim dedim.

LG PC Suite ile kontrol ettim oda boş ondada yok diyor. Telefonumdaki almanya romundanmı kaynaklı bu ? acil birisi yardımcı olabilirse sevinicem.

o kadar kişi içinden ndn bn yha anltsna brz .s.s.s

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Almanya romumda sıkıntımı varda alamıyorum ? Bana Türkiyenin orjinal romunu biri verebilirmi ? Onu kurup indirmeyi deneyecem ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu arada arkadaşlar : http://csmg.lgmobile.com:9002/csmg/b2c/client/ezlooks_model_list.jsp?model=

Bu verdiğim link'in sonuna IMEI numaramızı yazdığımız zaman telefonumuza güncelleme varmı vs bakabiliyormuşuz. Linkin sonuna IMEI'mi yazıp denediğimde sayfa kullanılmıyor veya hata veriyor. Chrome Mozilla Explorer gibi tarayacılar üzerinden denedim hepsinde hata verdi, DNS ayarlarımı değiştirdim olmadı hatta otomatik olarak al'ı seçtim dns ayarlarından yine olmadı. IMEI numaramı kontrol ettim ve doğurumuş IMEI numaram bir sorun yokmuş. Lütfen bilgisi olan birisi acil yardımcı olsun.

Don't Be Normal

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hehehe :)
Türkiye için dağıtılan yazılım farklıdır arkadaşım
şuan kullandığın almanya sürümüne güncelleme gelse alabilirsin ama TÜRKİYENİN KİNİ alamazsın.

bir an önce türkiye romuna kavuş araştır ve onu yükle mevcut stock'a dön :)
4 4 2 firmwaresini bulursan direk onu yükle kitkata kavuşmuş olursun :)

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
hehehe :)
Türkiye için dağıtılan yazılım farklıdır arkadaşım
şuan kullandığın almanya sürümüne güncelleme gelse alabilirsin ama TÜRKİYENİN KİNİ alamazsın.

bir an önce türkiye romuna kavuş araştır ve onu yükle mevcut stock'a dön :)
4 4 2 firmwaresini bulursan direk onu yükle kitkata kavuşmuş olursun :)

araştırıyorum bu arada sende benim için araştırabilirmisin lütfen :D ? türkiye romunu