[ROM][ION][CM11][4.4.2] Xperia Ion 4.4.2 Honami

MaDMaT

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Giriş

Merhaba Arkadaşlar!
Kendim kullanmak için 4.4.2 Kit Kat Android sürümünü Xperia Ion telefonuma yeni uygulamalarla uyarladım. Bunuda sizinle paylaşmak istedim.
Bu ROM'u CyanogenMod 11 tabanında hazırlayıp, Xperia uygulamaları ile düzenledim.

İndirme Linki

Kurulum

*Telefonunuzun Bootloader kiliti açık olmalı

* CWM veya TWRP ve Root Kurun

*Rom'u telefon hafızasına kopyalayın

* Recovery ile yeniden başlatın ve Format System, Wipe Data, Cache, Dalvik Cache yapın

* İndirmiş olduğunuz Rom'u Flashlayın

* İlk açılış uzun sürebilir merak etmeyin.

Özellikler

- CyanogenMod 11 Tabanında çalışır

- Android Version 4.4.2

- En son Xperia Z1'in uygulamaları Walkman, Album ve Movie kurulu

- Neredeyse bütün Honami/Z1 Uygulamaları var

- TeamWin Projects - TWRP 2.6.3

- Xperia Honami Klavye

- Xperia SystemUI ve Task Killer

- Xperia Blue,Red,Green,Orange Tema

Ekran Görüntüleri

1yQXnvH.png
Ukk1zgT.png
5VE7jJa.png

IvfxcdM.png
CHJaAxG.png
bdhsrgj.png

n71UOzt.png
Ay1S0ei.png
SpjuaM5.png

YVh2R2z.png
VUH4F5o.png
x6udNoV.png

8Yuf0mT.png
6uBpZBl.png
uc7jANI.png

LHKc7tf.png
Br75frR.png
SxmdL47.png

KQlKxue.png
PMfDXic.png
CRBT0qX.png

Özel Teşekkürler

MrGezz
RaymanFX
master_sniper
ashishdubey
And other CyanogenMod stuff,

Zuse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Eline sağlık güzel bir room olmuş abim şuan kullanıyor gayet memnun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hocam hızı nasıl ben 4.1 de takıldım tırsıyorum yapmaya. root gereklimi yoksa bl kilidi acık olsa yeterlimi? birde romu tel hafızasınamı yoksa hafıza kartınamı atıcaz

serhat58ist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkür ederim 4.4 içinde eniyisi birde radyo çözümü olursa daha mutlu oluruz bazi radyo programları var ama çaliştiramadim ben teşekkürler hersey için

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Emeğin ve çalışman için teşekkür ederim. Sadece kurulum kısmında kullanmış olduğun teknik terimleri açarak (uygulama şekilleri ile) tarif edersen daha anlaşılır olacaktır.

raplchel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonu rom yapmak istemiyordum ama çok orjinal olmuş şuanda bunu yapmak istiyorum senden ricam şunu biraz açarak anlatırmısın ve birde bu rom yaptıktan sonra telefonda kullanamıyacagım bir özelligi warmı onu bilmek istiyorum artıları eksi yönü daha önce rom felan yapmadım yardımcı olursan duamızı alırsın tşk.(bide romsuz halinde walkman uygulamasından ses az geliyordu onun durumunu bilmek istiyorum)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
cwm ile yaptım ekrana ışık gelmiyor brick oluyor 3 kere denedim en az,nasıl açıldı sizde ben onu anlaadım

kasımsayın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selamun aleykum arkadaşlar benim telefon 4.1.2 derleme numarası '6.2.A.1.100' telefon modeli sony xperia P yüklü olan CWM yi bilmiyorum ama CWMye girince ''CWM-based Recovery v6.0.1.2'' böyle yazıyor telefonum bu durumdayken kitkat 4.4.2 yi kurmam için neler yapmam gerekir? lütfen yardım edin uzun zamandır bunu istiyorum ama yeterince bilgiye sahip değil biraz korkuyorum açıkçası bana indirmem gereken şeylerin linkini falanda verirseniz çok mutlu olurum şimdiden herkese teşekkürler emeğinize sağlık...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hocam verdiğin linkteki dosyayı indirdim fakat dosya uzantısı .ftf olmadığı için yükleyemiyorum yardım lütfenn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben kurdum yalnız yavaş çalışıyor çoğu kendi uygulamasında hata veriyooo