Rom atma

Bu konuyu okuyanlar

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Elimde samsung s4 mini gt 9192 var 2 saattir uğraştım root yaptım twpr kurdum fakat sorun şu ki telefon sd card tanımıyor denedim yöntemi fakat ilerleme yok bildirim kapağında öylesine sorunlu simge gibi duruyor üstüne bastığımda biçimlendir ve ya vazgeç var biçimlendire bastığımda hiç bir yenilik yok daha sonra otg ile bağlanmayı denedim fakat bu yazılımda desteklemiyorne yapa bilirim? bu kadar uğraştım yarıda kalmısını istemiyorum

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
3,027
evet hocam biçimlendire basıyorum sd kart hazırlanıyor diyor sonra yine aynı sd kart boş diyip aşağısındada sd kart boş ve ya dosya sistemi desteklemiyor diyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam sd kart olmasa yapa bilirmiyim rom illaki format atmam gerekirmi twrp de?
Ben orangefox kullanıyorum SD card olmadan da oluyor. Wipe bölümünden factory reset atarsanız kişisel klasörler silinmiyor. Örneğin downloads klasöründeki zip dosyasını flashlayabilirsiniz.

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Ben orangefox kullanıyorum SD card olmadan da oluyor. Wipe bölümünden factory reset atarsanız kişisel klasörler silinmiyor. Örneğin downloads klasöründeki zip dosyasını flashlayabilirsiniz.
peki hocam sıkıntı çıkmaz inşAllah şimdi ben twrp den telefona format atsam daha sonra romu downloadsa atsam?

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Romu downloadsa atmana gerek yok. Herhangi bir yerde olsun.
sevindirdin beni hocam yani format attıktan sonra telefon root kalıyor twrp silinmiyor ve formattan sonra romu hafızaya atıyor ve işleme başlıyorum?

Son mesajlar