Bu konuyu okuyanlar

b a k b a k

Öğrenci
Arkadaşlar merhaba,
Xioami Roborock S6 sahibiyim.
Robot süpürge ile mini kamerayı bir araya getirerek ve roborock uygulamasının pin n go ve remote control özelliklerini kullanarak evcil hayvan izleme sistemi yaptım. Evden uzak bir yere gidildiğinde çok işe yarayacağını düşünüyorum. Video çekip youtube kanalıma koydum. İzlemenizi öneririm. Videoma beğeni ve yorumlarınızı bekliyorum.🙏 Emek verdim siz de parmaklarınızı esirgemeyin lütfen desteğiniz önemli.
İyi forumlar.

wpa_supplicant

Profesör
Arkadaşlar merhaba,
Robot süpürge ile mini kamerayı bir araya getirerek ve roborock uygulamasının pin n go ve remote control özelliklerini kullanarak evcil hayvan izleme sistemi yaptım. Evden uzak bir yere gidildiğinde çok işe yarayacağını düşünüyorum. Video çekip youtube kanalıma koydum. İzlemenizi öneririm. Videoma beğeni ve yorumlarınızı bekliyorum.🙏 Emek verdim siz de parmaklarınızı esirgemeyin lütfen desteğiniz önemli.
İyi forumlar.

Benim için evi süpürse yeterli🙂, güzel olmuş elinize sağlık.

Rizelimapper53

Profesör
Özel başlık
Bıraktı...
Ya kardeşim konu başlığını görüp hevesle geldim. Hiç memnun kalmadım konudan.

Aklıma başka şeyler gelmişti :D ahdhhshaha
Zaur muz falan bekliyordu herhalde 🤣
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar merhaba,
İyi forumlar.

Bir de güzel olmuş ellerine sağlık.

b a k b a k

Öğrenci

SDN Son Haberler