Bu konuyu okuyanlar

b a k b a k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar merhaba,
Xioami Roborock S6 sahibiyim.
Robot süpürge ile mini kamerayı bir araya getirerek ve roborock uygulamasının pin n go ve remote control özelliklerini kullanarak evcil hayvan izleme sistemi yaptım. Evden uzak bir yere gidildiğinde çok işe yarayacağını düşünüyorum. Video çekip youtube kanalıma koydum. İzlemenizi öneririm. Videoma beğeni ve yorumlarınızı bekliyorum.? Emek verdim siz de parmaklarınızı esirgemeyin lütfen desteğiniz önemli.
İyi forumlar.

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Arkadaşlar merhaba,
Robot süpürge ile mini kamerayı bir araya getirerek ve roborock uygulamasının pin n go ve remote control özelliklerini kullanarak evcil hayvan izleme sistemi yaptım. Evden uzak bir yere gidildiğinde çok işe yarayacağını düşünüyorum. Video çekip youtube kanalıma koydum. İzlemenizi öneririm. Videoma beğeni ve yorumlarınızı bekliyorum.? Emek verdim siz de parmaklarınızı esirgemeyin lütfen desteğiniz önemli.
İyi forumlar.

Benim için evi süpürse yeterli?, güzel olmuş elinize sağlık.

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
hocam bunu gece yatarken düşünmüştüm çok mantıklı geldi şimdi burda gerçek oldugunu gördüm ellerinize sağlık güzel olmuş

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Ya kardeşim konu başlığını görüp hevesle geldim. Hiç memnun kalmadım konudan.

Aklıma başka şeyler gelmişti :D ahdhhshaha

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Ya kardeşim konu başlığını görüp hevesle geldim. Hiç memnun kalmadım konudan.

Aklıma başka şeyler gelmişti :D ahdhhshaha
Zaur muz falan bekliyordu herhalde ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar merhaba,
İyi forumlar.

Bir de güzel olmuş ellerine sağlık.

b a k b a k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Reaksiyon puanı
76
Bir cihazı, makineyi asıl amacı dışında kullanmak garanti kapsamında olan ürünlerde kullanım talimatında pek tavsiye edilmeyen bir durumdu. Ancak kedi takip sistemi gibi bir amaçla kullandığınız için bu konuda eleştiri değil ancak bir övgü yapılabilir, kendi düşünceme göre. Belgesellerde hayvanlar için kurulan "foto kapan" sistemlerini çok fazla izleyerek belki bunu düşünmüş olmalısınız. Güzel bir uygulama. Kolay gelsin.

Son mesajlar