Öneri Roblox Bana Göre En İyi 7 Oyun!

Bu konuyu okuyanlar

Lord Erenify

Imperial Lord
Reaksiyon puanı
563
Merhabalar bugün sizlere *bana göre* Roblox'taki en iyi oyunları sıralamasıyla ve amacıyla göstereceğim.
  1. STEEP STEEP (Dağ'a merdiven ile tırmanma.)
  2. DOORS (100. Kapıya ulaşmaya çalıştığımız, korku oyunu.)
  3. Natural Disaster Survival (Doğal afetlerden kaçmaya çalıştığımız bir macera oyunu.)
  4. Tower of Hell (Süre bitmeden parkourları bitirip kuleye tırmandığımız oyun.)
  5. Fall of Hell (Üstteki oyuna birazcık benziyor, ama bu oyunda engellere takılmadan aşağı inmeye çalışıyoruz.)
  6. Kill Monsters to Save Princess (Bütün kötüleri alt edip prensesleri kurtardığımız bir oyun.)
  7. Obby but you have a long arm (Up uzun bir kol ile parkour yapmaya çalışıyoruz, gerçekten çok eğelenceli bir oyun.)
Sizinde beğendiniz güzel bir oyun varsa yorumlarda belirtebilirsiniz!

KawersKawq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar bugün sizlere *bana göre* Roblox'taki en iyi oyunları sıralamasıyla ve amacıyla göstereceğim.
  1. STEEP STEEP (Dağ'a merdiven ile tırmanma.)
  2. DOORS (100. Kapıya ulaşmaya çalıştığımız, korku oyunu.)
  3. Natural Disaster Survival (Doğal afetlerden kaçmaya çalıştığımız bir macera oyunu.)
  4. Tower of Hell (Süre bitmeden parkourları bitirip kuleye tırmandığımız oyun.)
  5. Fall of Hell (Üstteki oyuna birazcık benziyor, ama bu oyunda engellere takılmadan aşağı inmeye çalışıyoruz.)
  6. Kill Monsters to Save Princess (Bütün kötüleri alt edip prensesleri kurtardığımız bir oyun.)
  7. Obby but you have a long arm (Up uzun bir kol ile parkour yapmaya çalışıyoruz, gerçekten çok eğelenceli bir oyun.)
Sizinde beğendiniz güzel bir oyun varsa yorumlarda belirtebilirsiniz!
Bu aralar deli gibi doors oynuyorum baya sarıyor.