Robert Pires Aston Villa'da!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Arsenal'in eski oyuncularından Robert Pires, Premier Lig'e Aston Villa formasıyla geri döndü.

pires600_CZFYU.jpg

Arsenal forması altında gösterdiği performans ile taraflı tarafsız herkesin beyenisini kazanan Robert Pires, tekrar Premier Lig'e döndü. Villerreal ile sözleşme yenilemeyen 37 yaşındaki Fransız yıldız, Aston Villa ile 6 aylık bir sözleşme imzaladı.

Kendisini hazır tutmak için bir süredir Arsenal ile birlikte idmanlara çıkan Pires, Aston Villa TV'ye yaptığı açıklamada, "Aston Villa, Premier Lig'in en büyük takımlarından biri. Gerard Houllier ile çalışacak olmakta beni heyecanlandırıyor. Futbol hayatımın son anlarından yeni bir sayfa açmak harika bir duygu" şeklinde konuştu.

Aston Villa Kulübü Başkan Yardımcısı Gary McAllister'da Fransız yıldızın takıma katılmasından oldukça memnun. McAllister, "Takımdaki genç isimlerin Pires'ten çok şey öğreneceğini düşünüyorum. Kendisi çok kaliteli bir isim. Ben onun Arsenal'deki günlerine benzer bir performans sergileyeceğini düşünüyorum" dedi.

NTV Spor

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Vay be.. Ben çocukken Arsenaldeyken kendisi benim süper yıldızımdı..

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Fifa 2005'de azmı oynardık Arsenalle :D Piresle orta açar Henry'le gol atardık :D

Son mesajlar