Ripple Yöneticisinden Donald Trump Açıklaması

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

mcgregor1

Üyecik
Cory Johnson, Ripple’ın yeni pazarlama stratejisi başkanı, Breaker Dergisi ile epey ilgi çekici bir röportaj gerçekleştirdi. Tüm Trump ekibinin Ripple ve kendi kriptoparası XRP hakkında epey olumlu olduklarını söyledi. Johson’a göre, Ripple ve Beyaz Saray’daki yüksek profilli kişiler arasında düzenli görüşmeler gerçekleşmiş.

Pazarlama stratejisi başkanı olarak görevi bir blockchain girişimi olan Ripple ve XRP’yi halka anlatmak. 8 ay önce yeni işine başladığında, şirketi ve XRP’yi saran “pek çok FUD(belirsizlik korkusu ve şüphe) yakaladığını” söyledi. Diğer yandan, insanlar XRP ile Ripple’ı eş tutmaya eğilimli. Ayrıca, merkezsizleştirme olayı genellikle yanlış sunuluyor çünkü Ripple toplam 100 Milyarlık XRP’nin 60 Milyarına sahip.

Buna zıt olmakla birlikte, Ripple büyük bir başarının sahibi olabilir. xRapid’in yayımlandığı esnadaki, büyük bankaların ürünü kullanmaya başlaması ne kadar zaman alacak sorusunda, Johnson halihazırda bağlantılarda Santander ve Standart Charted gibi bankaların olduğunu söylemişti.

Trump Yönetimi Ripple Hakkında Ne Düşünüyor?

Beyaz Saray ve Trump Yönetiminin Ripple hakkında ne düşündüğü sorusuna cevaben Johnson böyle söyledi:

“Beyaz Saray özellikle Bitcoin madenciliğinin %80’ninin Çin’de olmasının ve Ether madenciliğinin büyük kısmının Çin’de olmasının ne demek olduğunu düşünüyor. XRP’ye baktığınızda, madencilik yok; o yüzden yabancı kontrolü açısından yada çevresel açıdan, XRP çok başka bir canavar. Ve yönetimle yaptığımız konuşmalarda, bunu anlamış gözüküyorlardı ve bu da önem arz edebilir.”

Koin Haber
 

Son mesajlar

Üst