Haber Ricardo Quaresma'dan Beşiktaş sözleri: Dönmek isterim

Yahya Furkan

contravolta
Moderatör
İçerik Ekibi
29 Şubat 2020
3,518
5
3,814
358
IMG_0480.png

Beşiktaşlı eski futbolcu Ricardo Quaresma, İstanbul'u ziyaretinde TRT Spor'a açıklamalarda bulundu.

"Futbol oynayacaksam Beşiktaş veya Porto"

İstanbul hayatımın bir parçası. Türkler, bana karşı çok iyi. Beşiktaş'ta büyük bir geçmişim oldu. Ölene kadar benimle olacak. İstanbul da bu yüzden hayatımın önemli noktası. Her gün idman yapıyorum, aynı zamanda teknik direktörlükle ilgili kurs alacağım. Aşağıdan başlayacağım ve yukarılara çıkmak istiyorum. Futbol oynar mıyım tekrar? Bunu bilmiyorum. Fırsat olursa oynarım ama bunun için bir endişem yok. Futbol oynayacaksam Beşiktaş ya da Porto olmalı! İki kulüp de negatif günler geçiriyor ama bu da futbolun parçası.

"En iyisini yapmak istiyorum"

Beşiktaş ve Porto'da hayatımın en güzel günlerim geçti. Hangi pozisyonda olursam, en iyisini yapmak istiyorum. Bu yüzden kurslar almak istiyorum. Beşiktaş'tan kimse ile konuşmadım. Kişisel işlerim için geldim.

"Fernando Santos beni istedi"

Fernando Santos, Beşiktaş'a dönmemi ve futbol oynamamı istiyordu. Onun için de kolay bir dönem olmadı. Hasan Arat ile bu konu hakkında konuştuk ama ne istediğini sonra söylemedim. Ben kişisel olarak böyle şeylerin üzerine gitmem. Telefon numaram var, istedikleri zaman beni arayabilirler.
ensonhaber
Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme: