RGB fan anlayan var mı

Bu konuyu okuyanlar

erderer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar bu ürünü aldım benim sorum ben bu fanı adaptöre bağlayıp ledlerini yanıp kaydırmak istiyorum fan ve RGB LED’ler nasıl adaptör bağlantısı yapabilirim 3 adet ucu var bir ucu + kalan 2 uç ? Güç kaynağına bağladım ama fan çalışıp LED’ler yanmadı sadece bi kırmızı rengi gördüm acaba yetersiz mi kalıyor güç kaynağım bilemiyorum dediğim gibi yapabilme şansım var mı teşekkürler

Mastergame 12cm (120mm) AutoRing Rgb Led Fan Fiyatları ve Özellikleri
1616089526255.png

Reaksiyon puanı
181
RGB kablosu (12V 4 pin) veya ARGB kablosu (5V 3 pin) takılı değilse zaten ışık doğru düzgün yanmaz. Anakart modelin nedir?

Fanlara baktım, sanırım RGB kablosu yok. Kendi halinde yanan (fixed RGB) modelden olabilir. Sadece güç kablosu mu var fanların?

erderer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
RGB kablosu (12V 4 pin) veya ARGB kablosu (5V 3 pin) takılı değilse zaten ışık doğru düzgün yanmaz. Anakart modelin nedir?

Fanlara baktım, sanırım RGB kablosu yok. Kendi halinde yanan (fixed RGB) modelden olabilir. Sadece güç kablosu mu var fanların?
3 adet kablo var fanda

erderer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Fotoğraf atabilir misin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Herhangi bi anakarta bağlamayacağım adaptöre bağlayıp kullanmak istiyorum fan ve LED’ler amacına göre çalışması yeterliydi

Yok mu bu işin ilmi

Son düzenleme: