Rezil Gnome 3 Shell Teması Nasıl Değiştirilir?

Reaksiyon puanı
24
Selam beyler. (Ya da direkt @Shit Happens'e sesleneyim bir tek o koşturuyor bu konularda.) Gnome 3 Shell ile Arch Linux kullanıyorum. Uzun süre güncelleme yapmadığım için dün bir güncelleme çekeyim dedim, herşey hoştu falan ama siyah-şeffaf ağırlık Gnome 3 Shell temasının Koyu Gri-Mavi ağırlıklı tırt bir temayla değişmesiyle gözlerim kör oldu. İnternette gördüğüm Gnome 3 Shell temaları pek istediğim ayarda değil, eski temayı geri getirmenin bir yolu var mı? Yoksa eski temaya benzer sade ve siyah ağırlıkta yumuşak hatları olan bir tema var mı? Gerçek anlamda bu tema moral bozucu.

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Gnome kullanmadığım için bilmiyorum ama önceki sürümü tekrar yükleyebilirsin sonra o paketi ignorepkg'ye ekle bir daha güncellemez

Reaksiyon puanı
24
Gnome kullanmadığım için bilmiyorum ama önceki sürümü tekrar yükleyebilirsin sonra o paketi ignorepkg'ye ekle bir daha güncellemez
Cevabınız için teşekkür ederim ancak hangi paketin güncellemesinden kaynaklı temanın değiştiğini bilmiyorum. Neyse boş verin, Gnome kullanmadıysanız sizi zorlamamın anlamı yok.

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Cevabınız için teşekkür ederim ancak hangi paketin güncellemesinden kaynaklı temanın değiştiğini bilmiyorum. Neyse boş verin, Gnome kullanmadıysanız sizi zorlamamın anlamı yok.
/var/log/pacman.log'un sonuna bak oradaki son paketin adını bul sonrada pacman -U /var/cache/pacman/pkg'nin içindeki önceki sürümü bulup yükle -U parametresinden sonra paket yolunu yazacaksın

Reaksiyon puanı
24
/var/log/pacman.log'un sonuna bak oradaki son paketin adını bul sonrada pacman -U /var/cache/pacman/pkg'nin içindeki önceki sürümü bulup yükle -U parametresinden sonra paket yolunu yazacaksın
Bu yapacağım şey tema değişikliğini gösterir mi?