Reynmen ve Yahya Altunkaynak'ın gerginliği devam ediyor!

Bu konuyu okuyanlar

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
YouTube videoları ile fenomen olmuş Yusuf Aktaş yani namı diğer Reynmen ve Shredded Brothers kanalının üyesi olan. Yahya Altunkaynak ile yaşadığı gerginlikler ne yazık ki devam ediyor.

Reynmen Yusuf Aktaş Yahya Altunkaynak

Konu ile ilgili bir önceki yazmış olduğumuz makalemizde anlatıldığı üzere Yahya Altunkaynak 10 aydır neden kanala video yüklemediklerini. Ve Reynmen ile yaşanılan gerginliğin detayları hakkında bilgi vermişti. Hakkını kolay kolay kimseye haram etmeyeceğini ve Yusuf Aktaş'a hakkını helal etmediğini haram ettiğini söyleyen Yahya Altunkaynak saygı çerçevesi içerisinde video paylaşımı ile düşüncelerini ve yaşadıklarını anlatmıştı.

Bu anlatmalara karşı Reynmen'in samimiyet kurduğu bir arkadaşı olan İbrahim Tilaver'den ise kırıcı bir yanıt gelmişti. Yahya Altunkaynak tarafına fakat bugün Yusuf Aktaş sessizliğini bozarak bir Tweet paylaştı.

Bu Tweet'i paylaşarak göndermede bulunan Yusuf Aktaş'a yani Reynmen'e ise bu paylaşımının altına Yahya Altunkaynak haklı diyerek tepki gösterildi.

Bu Tweet karşısında sessizliğini uzun bir şekilde metin paylaşımı yaparak Reynmen'e karşı tavrını sergileyen Yahya Altunkaynak ise şöyle cevap verdi.

Y. Altunkaynak, "Son videomda merhametim ile konuştum. Şahsımıza küfredildi, dalga geçercesine paylaşımlar yapılarak rencide edildik. Sizin yüzünüz kızarmıyor'da bizimki mi kızaracak? Komik :) VE BEN HALA SUSTUM BAŞKALARININ SUSTUĞU GİBİ !" "Bundan sonra yiyorsa küfredin veya dalga geçin veya günahsız melek rolüne bürünüp algı yaratın. Kimsenin kötülüğünü istemem ama terbiyesizliğe devam ederseniz bende merhametimi bir kenara koyup sizi gerçeklerle vururum! Benim algı yaratmama gerek yok. Allah haklı olanın yanındadır ve beni ASLA taparcasına sevmeyin!"

"Dostluğum çok kıymetli, kıymet bilmeyenlere: Düşmanlığım da bir o kadar şiddetli!"

Sözlerini kullanarak bir paylaşımda bulundu ve ardından Yusuf Aktaş'tan bir karşılık gelmedi anlık gelişecek güncel haberler Sosyopat'ta!

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Popüler kültürün karşımıza çıkardığı hiç bir vasfı olmayan izlediğiniz dinlediğiniz de hiç bir şey kazanamayacağınız insanlar. Kavga etmeleri gram umrumda değil.

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,834
Reynmen'i tanıyorum da diğerini bilmem. Kavga etmeleriyle birlikte takipçileri de çıldırır. Garip ya, kaostan beslenenler de var. Aklımda çok şey var da cümle kurmaya mantık bulamadım herhalde, fazla uzun tutmadan göndereyim mesajımı.

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Beş para etmez %97'si autotune parçaları olan insanlar. Banane onlardan.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
YouTube videoları ile fenomen olmuş Yusuf Aktaş yani namı diğer Reynmen ve Shredded Brothers kanalının üyesi olan. Yahya Altunkaynak ile yaşadığı gerginlikler ne yazık ki devam ediyor.

Konu ile ilgili bir önceki yazmış olduğumuz makalemizde anlatıldığı üzere Yahya Altunkaynak 10 aydır neden kanala video yüklemediklerini. Ve Reynmen ile yaşanılan gerginliğin detayları hakkında bilgi vermişti. Hakkını kolay kolay kimseye haram etmeyeceğini ve Yusuf Aktaş'a hakkını helal etmediğini haram ettiğini söyleyen Yahya Altunkaynak saygı çerçevesi içerisinde video paylaşımı ile düşüncelerini ve yaşadıklarını anlatmıştı.

Bu anlatmalara karşı Reynmen'in samimiyet kurduğu bir arkadaşı olan İbrahim Tilaver'den ise kırıcı bir yanıt gelmişti. Yahya Altunkaynak tarafına fakat bugün Yusuf Aktaş sessizliğini bozarak bir Tweet paylaştı.

Bu Tweet'i paylaşarak göndermede bulunan Yusuf Aktaş'a yani Reynmen'e ise bu paylaşımının altına Yahya Altunkaynak haklı diyerek tepki gösterildi.

Bu Tweet karşısında sessizliğini uzun bir şekilde metin paylaşımı yaparak Reynmen'e karşı tavrını sergileyen Yahya Altunkaynak ise şöyle cevap verdi.

Y. Altunkaynak,
"Son videomda merhametim ile konuştum. Şahsımıza küfredildi, dalga geçercesine paylaşımlar yapılarak rencide edildik. Sizin yüzünüz kızarmıyor'da bizimki mi kızaracak? Komik :) VE BEN HALA SUSTUM BAŞKALARININ SUSTUĞU GİBİ !" "Bundan sonra yiyorsa küfredin veya dalga geçin veya günahsız melek rolüne bürünüp algı yaratın. Kimsenin kötülüğünü istemem ama terbiyesizliğe devam ederseniz bende merhametimi bir kenara koyup sizi gerçeklerle vururum! Benim algı yaratmama gerek yok. Allah haklı olanın yanındadır ve beni ASLA taparcasına sevmeyin!"

"Dostluğum çok kıymetli, kıymet bilmeyenlere: Düşmanlığım da bir o kadar şiddetli!"

Sözlerini kullanarak bir paylaşımda bulundu ve ardından Yusuf Aktaş'tan bir karşılık gelmedi anlık gelişecek güncel haberler Sosyopat'ta!
Gerginlik olur sonradan biter unutulur tahminimce.