(RESİMLİ)Notebook işlemci ayağı kopması

Bu konuyu okuyanlar

Novel90

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba laptopum boştayken veya açılır açılmaz birden kapanmaya başladı içini açıp kontrol ediyim dedim. İşlemcinin çok gevşek durduğunu farkettim daha sonra vidalarını sıkıyım dedim ama bitane vida boşa dönüyodu sonra işlemciyi tutan ayağın aslında yerinde sabit durmadığını oynadığını farkettim bildiğin yerinden oynamış çıkmıştı. Bu kapanmasına sebep olabilir mi? Bu sorunu kendim çözebilir miyim bir öneriniz var mı? Şuan yurtdışındayım birde bunu nasıl anlatıcaz gitsek kime güvenip vericem onuda bilmiyorum tamircilerin tipleri pek tekin değil. Garanti bitelide baya oldu.

Ayak bu;
vpjzBv.jpg

Vidaların sökülmüş hali;
WQ72Rq.jpg

Bu ayak sabit değildi;
y30d90.jpg

G09nXy.jpg

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Acaba oralara vidaları atsan mı bide yazılımsal olabilir.Mavi ekran felan hiç bir şey vermiyor demi ramleri felan kontrol ettin mi onlardan da reset atabiliyor.Hepsinin kontrollerini sağla.

Novel90

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Acaba oralara vidaları atsan mı bide yazılımsal olabilir.Mavi ekran felan hiç bir şey vermiyor demi ramleri felan kontrol ettin mi onlardan da reset atabiliyor.Hepsinin kontrollerini sağla.

Yazılımsal olacağını zannetmiyorum daha önce hiçbir mavi ekran almadım komple sökmeden önce format attım. Ama yine aynıyı bende sökünce burasının böyle olduğunu farkettim.