Resimlerle Tarkan ... [Sürekli Güncellenecek]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
114841000da0.jpg

tarkan0106hqdu4.jpg

tarkan0127fxwa9.jpg

tarkanaui6.jpg

gcpniby7gd5ps6.jpg

271013771d8aa71f4dbbpr5td7.jpg

tt2089dpgt7.jpg

Tartarus

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Bence sürekli güncellenmesin, bu kadar yeter, sevmiyorum ben Tarkan'ın tipini, neden bilmiyorum. Kıskanıyo olabilirim.. :p
Neyse, eline sağlık yinede...

linux

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Tartarus dedi ki:
Bence sürekli güncellenmesin, bu kadar yeter, sevmiyorum ben Tarkan'ın tipini, neden bilmiyorum. Kıskanıyo olabilirim.. :p
katılmıyorum tarkan ii bir sanatçı..şarkıcı değil sanatçı bence çünkü show yapmasınıda biliyor.tr de bilen fazla değil yani..show yapan az insanlardan biri.. B)

Tartarus

Profesör
Reaksiyon puanı
0
linux dedi ki:
Tartarus dedi ki:
katılmıyorum tarkan ii bir sanatçı..şarkıcı değil sanatçı bence çünkü show yapmasınıda biliyor.tr de bilen fazla değil yani..show yapan az insanlardan biri.. B)
katılmıyorum ;D şarkı söylerken sahne şovu yapmak sanatçı yapmaz insanı.. demek istediğin buysa eğer... ki zaten ben tarkana sanatçı değil, başarısız bi adam felan da demedim. Yakışıklı bir adam iki de bir bunun resmini görmek yoruyor beni :p bi de 'tr' de(Türkiye yazmak çok zormuş gibi) Ciguli'den, Seda Sayan'a, Arto'dan Kibariye'ye kadar bir çok isim de şov yapabiliyor, bir insana sanatçı demek için kriterleri yüksek tutmak lazım ;)

Her neyse işte.. Tarkan'ı dinlemem ben zaten bu konuya da tıklamam olur biter.

Saygılar

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Ben beyeniyorum ve beyendiğim sürece resimleri eklicem

Çook özgür bir ülkede yaşıyoruz. İstemeyen tıklamaz ;) :)

rave

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aaa ben de atıl Kurt ve Tarkan'dan bahsediyorsunuz sandım. Üzüldüm şimdi:(
hem nerde tarkanın slip mayolu fotoları? Hani birileriyle eleleydi?

Ercenk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende tarkan'ı sevmeyenlerdenim.nedeni ise kaç yıldır piyasada olmamasıdır,şuana kadar kazandığı paraları yiyiyor heralde!megastar dediğin 1-2 senede bir güzel bir albüm çıkarabilmeli!

doesluck

Profesör
Reaksiyon puanı
1
son albümdeki vay anam vay ve diğer beğenilen şakıları ajdar söylese olay olur ama megastar sözde işte :) :/

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Ercenk dedi ki:
bende tarkan'ı sevmeyenlerdenim.nedeni ise kaç yıldır piyasada olmamasıdır,şuana kadar kazandığı paraları yiyiyor heralde!megastar dediğin 1-2 senede bir güzel bir albüm çıkarabilmeli!

Megastra diyorsun 1 -2 senede albüm çıkarmalı :)

Biz Tarkan'a sanatçı diyoruz ... Şu an kasedi olan o şarkıcalardan birini söyle hangisinin bi önceki albümünde ki bir şarkıyı hatırlarsın ??? Adamlar her dk albüm çıkartır ama hepsi geçicidir ... Bi kere 2 kere söylenir biter ama Bir Sezen Aksu , Bir tarkan Bir Serdar Ortaç , Bir Ebru Günden .... daha çok var ... Onlar bir kaset çıkarırlar şarkıları hep hafızamızdadır ... O yüzden tarkan çok güzel yapıyor ;)

doesluck dedi ki:
son albümdeki vay anam vay ve diğer beğenilen şakıları ajdar söylese olay olur ama megastar sözde işte :) :/

Çikita muz da da bundan başka söz yok ama vay anam da ... ;)

Dediğin gibi megastar :)

bjk_ayse

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Çok yakışıklı ya (S) gülünce çok tatlı oluyorr (S)

doesluck

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Be5tE dedi ki:
Ercenk dedi ki:

Megastra diyorsun 1 -2 senede albüm çıkarmalı :)

Biz Tarkan'a sanatçı diyoruz ... Şu an kasedi olan o şarkıcalardan birini söyle hangisinin bi önceki albümünde ki bir şarkıyı hatırlarsın ??? Adamlar her dk albüm çıkartır ama hepsi geçicidir ... Bi kere 2 kere söylenir biter ama Bir Sezen Aksu , Bir tarkan Bir Serdar Ortaç , Bir Ebru Günden .... daha çok var ... Onlar bir kaset çıkarırlar şarkıları hep hafızamızdadır ... O yüzden tarkan çok güzel yapıyor ;)

doesluck dedi ki:

Çikita muz da da bundan başka söz yok ama vay anam da ... ;)

Dediğin gibi megastar :)

megastarlık şarkı hatırlamaksa yıldız tilbe ibrahim tatlıses, ve kenan doğulu...özellikle kenan doğulu daha kaliteli..megastar denilmiş bitmiş.adam yatıyo ..madem öyle eurovisiona katılsın..Saklanıp, 'megastar'lığın gerektirdiği gizemle işini götürüyor..

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Sence Sezen aksu eurovsiona katılır mı ??? Hayır ! Neden çünkü eurovision artık ülkelerle arası iyi olanların kazandığı bir yarışma yani artık bir önemi yok ...

Ama herneyse .. sen beyensende beyenmesen de nolcak dimi ???

HAdi ben resim paylaşim ... :)

doesluck

Profesör
Reaksiyon puanı
1
haklısın zaten eurovision artık yarışmalıktanda çıktıda...

ben kenan doğuludan bi farkının ve fazlasının olduğunu görmüyorum ? neyse ahdi kolay gelsin :p

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Yani ;)

Ki tarkan gitse salla gelir orayı ...

Ama işte rusya bölündü .. herkes onlara veriyor ..

bence artık katılmasak bile olur :)

Saol :)

bjk_ayse

Profesör
Reaksiyon puanı
1
fotoğraf nasıl konuluyor ben bilmiyorum bi söylermisiniz lütfen

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Bugünlerde sevgilsinden ayrıldı diyorlar.İçkiye vurmuştur kendini çocukceğızzz :D

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
doesluck'a yürekten katılıyorum, ayrıca ben dedikodu şarkısını radyoda duyduğumda Cankan söylüyor sanmıştım ;D
Eurovision'a giderse anca cebini doldurmuş olur Tarkan ufak bir meblağa yoramaz kendini hem de canlı söylecek (TRT yeni yıl programında banttan söylemiş bir ton para almış üstüne üstlük ses/görüntü uyuşmazlığı vardı) Hoş gitse de kazanamaz nokta

doesluck

Profesör
Reaksiyon puanı
1
biz kıs-kan-mı-yo-ruz ;D ;D sevmiyoruz ;) :D

WaterBoy

Profesör
Reaksiyon puanı
5
aynen biz tarkanı sevmiyoruz !!!

TARKAN GO HOME!

:D :D :D

patrick

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
19
Ard arda yorum yazmak yasak olduğunu biliyor olmamız lazım. KİLİT!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...