Resimleri Karikatüre Çeviren Bir Program Bilen Var mı?

Bu konuyu okuyanlar

cheerful

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
başlıkta da sordugum gibi , örnegin vesikallık bir resmi karikatür tarzı çizime donuşturebilen bildiginiz bir program var mı ? önerebileceginiz .
(PhotoShop harici)

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Benim kullandığım Sketch Master adında bir program var.Yalnız bu program fotoğrafı karakalem tarzına çeviriyor.

cheerful

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
photoshop diyen arkadaşlar ya sadece programın ismini duymus ya da resim ile karikatür arasındaki farkı bilemiyor ne yazık ki:(

Phabio

Doçent
Reaksiyon puanı
6
photoshop diyen arkadaşlar ya sadece programın ismini duymus ya da resim ile karikatür arasındaki farkı bilemiyor ne yazık ki:(

Bana sorarsan da, sen ne dediğinin farkında değilsin.
Photoshop / Filter / Artistic / Poster Edges

Buraya gir ve ayarları biraz kurcala. Daha üst düzeyde bir çalışma istersen Pop-Art diye aratıp tutoriallerini (öğretici) bulabilirsin.

cheerful

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bana sorarsan da, sen ne dediğinin farkında değilsin.
Photoshop / Filter / Artistic / Poster Edges

Buraya gir ve ayarları biraz kurcala. Daha üst düzeyde bir çalışma istersen Pop-Art diye aratıp tutoriallerini (öğretici) bulabilirsin.

ben ne dedigimi biliyorum, ugrasmak istemiyorum o yuzden ceviren program (yazılım) var mı diye sordum , ugrassak olur ama siyah-beyaz bir calisma ya ada karakaleme cevirme istemiyorum , karikatür (renkli) ok.

yavuz_4106

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
hmm çok değişik bir şey olurdu herhalde:D

cheerful

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evt gusel olur tabii, vesikalık ver otomatik karikatüre cevirsin ister sitene koy ister avatar olarak kullan ama yok sanırım iste boyle bir program :(

Phabio

Doçent
Reaksiyon puanı
6
ben ne dedigimi biliyorum, ugrasmak istemiyorum o yuzden ceviren program (yazılım) var mı diye sordum , ugrassak olur ama siyah-beyaz bir calisma ya ada karakaleme cevirme istemiyorum , karikatür (renkli) ok.

Baştan bu şekilde belirtebilirdin. Ama sana şöyle söyleyebilirim, istediğin bu programları kullanarak yarattıkların kesinlikle Photoshop teknikleri (Pop-Art, Posterize vs.) kullanarak yarattıklarına kıyasla çok düşük bir kaliteye sahip olacaktır. Çok zor bir iş değil, özellikle Pop-Art araştır ve dene derim.