Reseten sonra herşeyi eski haline getiren proğram?

catli42

Asistan
Reaksiyon puanı
0
selam arkadaslar bir sey sormak istiyorum söyle windows xp de bir program varmis ama ismini bilmiyorum birisinden duydum bilgisayara format attikdan sonra kuruluyormus yani ne yaparsan yap yani kayit felan oyun ne akliniza gelirse bilgisayari acip kapattikdan sonra siliyormus varmi böyle bir program türkiden birisi söyle ben bilmiyorum bu yüzden sizlerin görüslerinizi almak istedim varsa ismi ney nerden bulabiliriz

selamlar saygilar

ddogukan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
deep frezeden bahsediyor arkadaş galiba? yaptıgın herşey resetten sonra kayboluyor.oyun filan yükleyecegin zaman deep freze yi kapatırsan kayıtlı kalıyo.

by_erdal21

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Deep freeze ve winrollback gibi programlar dediğin işi yapıyor.Başlığını konu ile ilgili açarsan iyi olur.

catli42

Asistan
Reaksiyon puanı
0
selam konun basligini nerden nasil degistirecegim tam bilmiyorum

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Başlık düzenlenip taşındı ;)

Deepfreeze ve winrollback gibi programlar işini görür yalnır bu programlar aktifken pc kapanırken windows güncellemesi yapma bu durumlarda %50 ihtilmalle sitem çöküyo denedim birçok pc de

ama diger durumlarda elini korkak alıştırma istersen virüs bulaştır farketmez :D yine eski haline gelir

by_erdal21

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Başlık düzenlenip taşındı ;)

Deepfreeze ve winrollback gibi programlar işini görür yalnır bu programlar aktifken pc kapanırken windows güncellemesi yapma bu durumlarda %50 ihtilmalle sitem çöküyo denedim birçok pc de

ama diger durumlarda elini korkak alıştırma istersen virüs bulaştır farketmez :D yine eski haline gelir

Winrollback kullanırken çok sistem çökmesi yaşadım(xp deki meşhur mavi ekran).Ama deep freeze de böyle birşey başıma gelmedi.

yavuz_4106

Dekan
Reaksiyon puanı
51
winroolback ''' sadece c" diskini kıoruma seçeneğide var:D

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Bu konudaki lider program deepreeze dir.
Diğerleri (Norton Goback, Winrollback vs. vs.) ya sistemi kasar, ya da olur olmaz yerde göçürür.
İnternet aktif iken deepfreeze programını kapatma

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Winrollback kullanırken çok sistem çökmesi yaşadım(xp deki meşhur mavi ekran).Ama deep freeze de böyle birşey başıma gelmedi.

C de xp var deepfreeze yüklü , D de vista deepfreze yok birgün vistadan C ye 1gb boşluk kalana kadar D den dosya taşıdım xp yi açtığımda sistem çökmüştü deepfreeze yüklü partition'a dışardan büyük çaplı mudahale edilince kullanılmayan alanda gözüken sistem imajı hasar görebiliyor o nedenle windows tam açılırken mavi ekran veriyor tek çözümü sistem kurtarma yada format

ozy33

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaş pek bilmior heralde bu işleri o yüzden boş ver sen Deep Freze zi en iyisi bi antivirüs kullan yoksa format atmak zorunda kalırsın ...

HypeRcoDe

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Net Rocevery Genius pek bilinmesede bu konuda en iyi yazılımdır. Golden Soft firmasının bu yazılımı diğerlerine göre pahalı olduğu için pek yaygın kullanılmamaktadır türkiyede. Deepfreeze nin enterprise versionunda olan administrator managment özelliği NRG de çok ön planda kullanılan bir özelliktir. Tamamen server - client şeklinde çalışmaktadır.

catli42

Asistan
Reaksiyon puanı
0
selam sayin ozy33 arkadasim bu sözü banami yazdin?
söyle söyleyim ener bana yazdiysan bilelim yani yoksa bunun neresinde kötü bir sey yokki yani ben buraya konu acdim.Deddimki böyle böyle bir program varmi diye birisinden duydum diye bunda ne var yani benim bildigime göre bilmemek ayip degil ögrenmemek ayip biliyorum ben burdaki degerli arkadaslarin görüslerine bilgilerini almak istedim bunda ne var yani anlamadim bunun neresinde yanlislik var söylede düzeltelim

diyelim ben fazla bilmiyorum bu bilgisayar isinden diyelim bunun nesi kötü ben sadece ögrenmek isdedim ener cevap da vermeyebilirsin yani kimse kimseyi zorlan zorlamiyor cevap yazacaksin diye yani bu yazmis oldugun kelimelere bakarsan yada düzeltirsen iyi olur

arkadaş pek bilmior heralde bu işleri o yüzden boş ver sen Deep Freze zi en iyisi bi antivirüs kullan yoksa format atmak zorunda kalırsın

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Ya merak ettim adam bilgisayarı kapayıp açınca demiyor format atarsam yine dosyalar geri gelir mi diyor.Öyle bir program varsa da virüsleri de geri getiriyor mu?
+ Deep freezede format attıktan sonra geri getirme özelliği var mı?+ deep freezede böyle bir özellik varsa niye format atıyorsunuz?

Peter

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Sadece deep freze yeter ama hiç kullanmadım bu tür programları ben