Reseller alana iphone yada nokia n95 hediye ediyorlarmış

Reseller almayı düşünürmüsünüz?

• Kullanılan toplam oy
    36

sarp159

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Dün bir sitede bir yazı okudum gözlerime inanamadım.Yazıda host firmasından 350 ytl ve üzeri

reseller veya hosting alış verişinize nokia n95,450 ytl ve üstü alışverişlerinizde apple iphone 3g

hediye ediyorlarmış.Bende hemen kampanyaya katıldım ve 350 ytl yatırdım.Hem reseller alarak

ordan para kazanabileceğim hemde süper bir n95 telefonum olacak.Bu iki üründende 600 tane

getirmişler.Acayip bir patlama olmuş kampanyaya.Ama neredeyse bitti bitecek sadece 2 adet

nokia n95 kaldı.3 tane dedim birisini ben aldım.:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Aslında ismini vermek isterimde bilemiyorum sdn buna ne der.Eğer koy derlerse koyarım.Umarım

doğru bir yere açtım..Aynı zamanda daha değişik kampanyalarda yolda imiş...

Peter

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Yok kuzum,yok oğlum,Osman kurulan at oğlum kurulan at

sarp159

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Zaten babasının hayrına verecek değildi.Kim zarar etmek ister ki?Ama genede kazancınız oluyor.İsterseniz reselleri kullanmayın genede 350-400 ytl kar ediyorsunuz.Nokia n95 900-1000 ytl...

El Padrino

Dekan
Reaksiyon puanı
70
oha inanmıyorum.

Sennin telefon geldımı peki hacı

XuSeR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bu nokia n95 çakma falan olmasın. geldiğinde bataryasını çıkarıp sim kart takılan yere bi bak made in china yazıyorsa çakmışlardır. :D(telefonu diyorum yanlış anlaşılmasın)

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
olmazsa cihaz gelsin bi de video inceleme koyarsın bizde ona göre sipariş göre sipariş çıkarız :happy:

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Yok kuzum,yok oğlum,Osman kurulan at oğlum kurulan at

sarp159

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Valla bilmiyorum 10 kere sordum orjinal dediler bakalım ne çıkacak...

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
bende canlı destek kısmından sordum şimdi evet orjinal diyor ama sanki bi dolandırılık var gibime geldi ama anlamadım..

sarp159

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Onu telefon gelince burda açıklayacağım arkadaşlar umarım kötü bir deneyim olmaz...

neterdinc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Net Erdinc Bilgi Ve İletişim teknolojileri sahibiyim bu gün sitemize girilen bağlantı istatistiklerinde baya bu başlık altından gelindiğini gördüm ve başlığı inceledim biraz kişisel konuşmak olucak ama direk konuşmaya girmek istiyorum.

Öncelikle şahsım ve firmam adına, yapılan yorumlara teşekkür ederim.

Şimdi kampanya zaten bitmek üzere arkadaşlar şu ana kadar 900 adet telefondan 10 tane kaldı ve büyük ihtimalle yarın sabah bunlarda tükenmiş olacak. Tabiki daha sonraları değişik kampanyalarımız olacak ve bunlarıda takip etmenizi umarım.

Gelelim bazı kafalardaki soru işaretlerine çoğu sitede bu şekilde tartışma oldu ama SDN forumu, bizim için değerli olduğundan dolayı yorum yapma gereği duydum. Telefon orjinal değil diyen arkadaşlar telefonlar ORJİNALDİR tek kelime ile. Zaten bizimle iletişime geçen arkadaşlara telefonların bizzat kendi elimle çektiğim resimlerini gönderdim.

Telefonlar kaçakmı?
Telefonlar kayıtlıdır ve unutmayınızki çakma adı verilen telefonlar kayıt dışı telefonlardır gümrük girişi yapılamaz kaçak telefonlardır bizdekiler gümrük kayıtlıdır ve kaçak telefon değildir.

Hadi diyelimki biz yalan söyledik size kaçak telefon geldi.

1. 2 Yıllık reseller fiyatımız 350 ytl ye denk geliyor ve bu gün 2 yıllık 10 gb alan, sınırsız trafik + sınırsız özelliklerdeki bir resellerin 2 yıllık fiyatı 400 ytl ve dahada üstüne çıkabiliyor. Tabi bu dediğim fiyat sözleşmeli çalışan firmalar için geçerlidir. (Sözleşmeli olarak 2 yıllık reseller alıyorsunuz 10 gb internet alanına 2 yıl boyunca sınırsız satış yapabiliyorsunuz. Tekrarlıyorum sözleşmeli.)

2. Biz ve bizim çalışanlarımız şu tarihe kadar düşündüğünüz tarzda çakma adı verilen telefonları ne gördük nede elimize aldık yanlızca bir gün bize değiştirelim diye birisi ofisimize getirdi orada ben bizzat gördüm, arada dağlar kadar fark var resimleri görenler, internette çakma adı verilen . telefonların resimleri ile kıyaslasın.

3. 350 ytl dedik ve 350 ytl ye yeterince telefonu verdik bu gün kaçak denilen telefonların fiyatı zaten 350 ytl civarı gittigidiyorda vs baktım ve biz bu fiyata orjinal telefon diyor veriyoruz.

Amacımız ve Stratejimiz :

Gelelim amacımıza neden böyle birşey yaptık herkes merak ediyor. Yaklaşık bu kampanya başlayalı 1 ay oldu ve 3000 i aşkın kişi ile görüştük hatta msn kaldırmadı farklı msn lere ekleyip kişilerle devam ettik 3000 kişiden tam saymadım ama 120, 160 arası kişi aldı. Arada biz 6. telefondan fazlasını vermediğimiz için kişilere yalanla almaya çalışanlarda oldu. :)

Biz eminizki bu 3000 kişi olmasada bunun 2000 kişisi bizi takip edecek ve sitemizle ilgilenecek tabiki buda bizi tanıyan kitle yaratacak ve bu tarz kampanyalarımız çok yakında yeni bir internet sitemiz var orada değişik fiyatlarla devam edicek, tabiki bu sitemizde de devam edicek.

Şu an tanınma amacına zarar etsekte inşallah bundan sonrası iyi olacak.

Şimdilik gece yazdığım için iyi geceler diler herkese saygı ve sevgilerimi sunarım.

Yazım hata ve noktalama işaretleri hataların'dan dolayı özür dilerim.

Net Erdinç Bilgi İletişim Teknolojileri.

cyberconstantine

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Net Erdinc Bilgi Ve İletişim teknolojileri sahibiyim bu gün sitemize girilen bağlantı istatistiklerinde baya bu başlık altından gelindiğini gördüm ve başlığı inceledim biraz kişisel konuşmak olucak ama direk konuşmaya girmek istiyorum.

Öncelikle şahsım ve firmam adına, yapılan yorumlara teşekkür ederim.

Şimdi kampanya zaten bitmek üzere arkadaşlar şu ana kadar 900 adet telefondan 10 tane kaldı ve büyük ihtimalle yarın sabah bunlarda tükenmiş olacak. Tabiki daha sonraları değişik kampanyalarımız olacak ve bunlarıda takip etmenizi umarım.

Gelelim bazı kafalardaki soru işaretlerine çoğu sitede bu şekilde tartışma oldu ama SDN forumu, bizim için değerli olduğundan dolayı yorum yapma gereği duydum. Telefon orjinal değil diyen arkadaşlar telefonlar ORJİNALDİR tek kelime ile. Zaten bizimle iletişime geçen arkadaşlara telefonların bizzat kendi elimle çektiğim resimlerini gönderdim.

Telefonlar kaçakmı?
Telefonlar kayıtlıdır ve unutmayınızki çakma adı verilen telefonlar kayıt dışı telefonlardır gümrük girişi yapılamaz kaçak telefonlardır bizdekiler gümrük kayıtlıdır ve kaçak telefon değildir.

Hadi diyelimki biz yalan söyledik size kaçak telefon geldi.

1. 2 Yıllık reseller fiyatımız 350 ytl ye denk geliyor ve bu gün 2 yıllık 10 gb alan, sınırsız trafik + sınırsız özelliklerdeki bir resellerin 2 yıllık fiyatı 400 ytl ve dahada üstüne çıkabiliyor. Tabi bu dediğim fiyat sözleşmeli çalışan firmalar için geçerlidir. (Sözleşmeli olarak 2 yıllık reseller alıyorsunuz 10 gb internet alanına 2 yıl boyunca sınırsız satış yapabiliyorsunuz. Tekrarlıyorum sözleşmeli.)

2. Biz ve bizim çalışanlarımız şu tarihe kadar düşündüğünüz tarzda çakma adı verilen telefonları ne gördük nede elimize aldık yanlızca bir gün bize değiştirelim diye birisi ofisimize getirdi orada ben bizzat gördüm, arada dağlar kadar fark var resimleri görenler, internette çakma adı verilen . telefonların resimleri ile kıyaslasın.

3. 350 ytl dedik ve 350 ytl ye yeterince telefonu verdik bu gün kaçak denilen telefonların fiyatı zaten 350 ytl civarı gittigidiyorda vs baktım ve biz bu fiyata orjinal telefon diyor veriyoruz.

Amacımız ve Stratejimiz :

Gelelim amacımıza neden böyle birşey yaptık herkes merak ediyor. Yaklaşık bu kampanya başlayalı 1 ay oldu ve 3000 i aşkın kişi ile görüştük hatta msn kaldırmadı farklı msn lere ekleyip kişilerle devam ettik 3000 kişiden tam saymadım ama 120, 160 arası kişi aldı. Arada biz 6. telefondan fazlasını vermediğimiz için kişilere yalanla almaya çalışanlarda oldu. :)

Biz eminizki bu 3000 kişi olmasada bunun 2000 kişisi bizi takip edecek ve sitemizle ilgilenecek tabiki buda bizi tanıyan kitle yaratacak ve bu tarz kampanyalarımız çok yakında yeni bir internet sitemiz var orada değişik fiyatlarla devam edicek, tabiki bu sitemizde de devam edicek.

Şu an tanınma amacına zarar etsekte inşallah bundan sonrası iyi olacak.

Şimdilik gece yazdığım için iyi geceler diler herkese saygı ve sevgilerimi sunarım.

Yazım hata ve noktalama işaretleri hataların'dan dolayı özür dilerim.

Net Erdinç Bilgi İletişim Teknolojileri.

sarp159 korkma bence artık.Eğer dedikleri gibi orjinal ürün gözdermezlerde shiftdele.net bir nevi sana şahit olacak.Çünkü zaten buraya yazmış orjinaldir diye.Ha yok orjinal çıkmadı bu sayfayı gerekçe göstererek savcılığa suç duyurusunda bulunabilirsin. Net erdinç kusura bakma sana karşı bir garezim yok ama host firmama sordum böyle bir şeyin mümkün olamayacağını söylediler.EEE her sakallıyı dede sanamayız.Eğer sarp159 alırda burda evet orjinaldir diye bizimle bu konuyu paylaşırsa bizde alabiliriz.Biliyorsunuz akşam sizi epey sıkı bir sorguya çektim.Kusura bakmayın... sarp159 sende hemen cevap yazda nedir ne değildir herkes merak ediyor...

neterdinc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cybeconstantine öncelikle merhabalar N95 bitmek üzere bir daha hatırlatayım burada ben satış fazla yapılsın diye konu açmadım veya bize birileri inansın diye değil firmamızın adıyla dolandırıcılık kelimesi bir arada kullanıldı bende ondan rahatsız oldum ve yazayım dedim. Sizin hosting firmanız hosting kurallarını belirlemiyor kimsede belirleyemez bizim bir stratejimiz vardı bunuda gerçekleştirdik. Yorumun için sağol. Alacak arkadaşlar acele etsin derim bitmek üzere.

Ki SDN forumlarının şahitlik etmesine gerek yok öyle bir durum olmayacaktır + kendi internet sitemizdede zaten kampanya vardır. Oradada orjinal diye yazıyor resimdede kendisi var zaten. :)

neterdinc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mistiko kardeşim öğrneci olan arkadaşlarımıza bize ücretsiz hosting hizmeti sunuyoruz 500 mb okadar ihtiyacın varsa gel bizde verelim şahsım adına yardımcı olurum.

Ücretsiz aldığın hiç birşeyi satamazsın bunuda belirteyim. Reseller'deki açtığın hostları satabilirsin.

sarp159

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar çok merak eden oldu ama kargo elime geçmedi geçince hemen burda sizinle paylaşacağım...

sarp159

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar bu gün itibari ile gittim kargoya verdik dediler ama kargoda çıkmadı.halbuki gönderdikleri günkü kargo şubeye gelmiş ama adıma hiç bir şey gelmemiş.Bakalım bir telefon edeyim yada msnden sorayım gelince zaten burada açıklayacağım.Umarım bir aksilik çıkmaz...

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Alanlara hayirli olsun da o anketin son secenegi ne oyle ayiptir sormasi.

sarp159

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Yok kuzum,yok oğlum,Osman kurulan at oğlum kurulan at sözcüğü genelde kullandığım bir kelimedir arkadaşlar arasında o bakımdan baktım son seçeneğe ne yazsam dedim o aklıma geldi.Yoksa başka herhangi bir maksatım yok yani...

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Yok kuzum,yok oğlum,Osman kurulan at oğlum kurulan at sözcüğü genelde kullandığım bir kelimedir arkadaşlar arasında o bakımdan baktım son seçeneğe ne yazsam dedim o aklıma geldi.Yoksa başka herhangi bir maksatım yok yani...

Meali nedir yani gunumuz Turkcesi ile onu merak ettim.

StryKer

Doçent
Reaksiyon puanı
5
sarp159 kardeş ürünü aldın mı? Senden haber bekliyoruz ?

bovocox

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar selam,uzun zamandır yazmıyordum.bu konu uzerine yazmak istedim cunku bende bu telefonla ilgileniyordum. Ama sonucta verilecek para 450 tl olunca orada bulunan akrabama bu satısı yapan elemanları sordurttum malesef iyi seyler duymadım.mimlenmiş bir mahallede birbirlerine kufurler eden insanlarmıs bunlar.Benim duydugum budur.Bence alan arkadaslar yasal yollara basvursunlar.

sarp159

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşım bilgi verdiğin için sağol.Umarım dediğin gibi insanlar çıkmaz.Gönderdik diye ısrar ediyorlar ama bakalım yarın.Yoksa yarın avukatıma vereceğim vekaleti o uğraşsın...

neterdinc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar selam,uzun zamandır yazmıyordum.bu konu uzerine yazmak istedim cunku bende bu telefonla ilgileniyordum. Ama sonucta verilecek para 450 tl olunca orada bulunan akrabama bu satısı yapan elemanları sordurttum malesef iyi seyler duymadım.mimlenmiş bir mahallede birbirlerine kufurler eden insanlarmıs bunlar.Benim duydugum budur.Bence alan arkadaslar yasal yollara basvursunlar.

senin arkadaşın beni veya bizi nereden tanıyorlarmış gelelim bulunduğumuz yerin haritasına google earth denilen programla bakılabilir bize şu an hakaret ediorsun ben senin hakkında yasal yola başvurayımda yasal yol neymiş sen gör ayrıca bu forumda moderatör yokmu 2 ci seferdir bize hakaret ediliyor kimse birşey yapmıyor.

İnsanları oturduğu yer veya bulunduğu ortamla yargılamak çok yanlıştır. Bunuda burada saygıyla tüm ilgilenenlere sunarım dediğimiz herşeyi gerçekleştirdik telefonuda kamerada gösterdik hala inanmıyorsanız bu bizim sorunumuz değil sizin sorununuzdur.

nsgnc

Profesör
Reaksiyon puanı
10
senin arkadaşın beni veya bizi nereden tanıyorlarmış gelelim bulunduğumuz yerin haritasına google earth denilen programla bakılabilir bize şu an hakaret ediorsun ben senin hakkında yasal yola başvurayımda yasal yol neymiş sen gör ayrıca bu forumda moderatör yokmu 2 ci seferdir bize hakaret ediliyor kimse birşey yapmıyor.

İnsanları oturduğu yer veya bulunduğu ortamla yargılamak çok yanlıştır. Bunuda burada saygıyla tüm ilgilenenlere sunarım dediğimiz herşeyi gerçekleştirdik telefonuda kamerada gösterdik hala inanmıyorsanız bu bizim sorunumuz değil sizin sorununuzdur.

önce sarp159'un yazısına cevap ver istersen...

KAZUYA

Doçent
Reaksiyon puanı
20
belesci toplumuz vesselam. 450 liraya hem hosting hizmeti alacaksin hemde iphone gibi pahali bir telefon alacaksin.akliniza mantiginiza sigiyormu bu. adam bagira bagira dolandiriyorum diyor,hala bu oyuna geliyorsunuz.Bu kriz ortaminda,boyle bir oyuna gelmek icin insanin dusunme yetenegini kaybetmis olmasi lazim. ama haklisiniz,100 kontor kazandiniz banner larina tiklayan milletiz biz.iphone a tav olmak cok dogal