Replica telefonlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

kudretulu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
S3 yada S4 replica telefonlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Düşünmemeyi tercih ediyoruz çünkü bu konuda düşünmek tamamen zaman kaybı olur ne kadar şurada çıkıp aldım çok iyi vb diyenler olsa da o tür telefonların aslının belki yarısı kadar iş göremediği klasik arama mesaj atma dışında işlevlerinin olmadığını çok iyi biliyoruz ve bilmenizi istiyoruz. çünkü onlarada aşağı yukarı 300 400lira para veriyorsunuz eğer sizin için önemli olan sadece görünüşü ise ki görünüşleri bile tamamen olmuyor samsung yazıları vb tam tutmuyor . 300lirayı nokiaya vereceğime riske girer s3 görünümlü nokia alırım diyorsan tamamen ayrı mevzu. 300 400lira ona vereceğine üstüne 100 lira daha at bir lg L7 al , galaxy w al olmadı lg L5 al en azından 3 aşağı 5 yukarı androidi tatmış olursun

BERVA

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Kötü niyetle söylemiyorum. Havası olsun diye alıyorsan, 300-400 lirayı çöpe atmayı göze alıyorsan alabilirsin.
300-400 TL nin bile değeri var diyorsan hiç bulaşma.Zamanla Galaxy Ace'den daha kötü performans alırsın.

tsezer

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Elini bile sürme. Zararlı çıkarsın.

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
çakma telefon a-lın-maz.seni 4 - 5 gün götürür sonrasında buhar olur ;) ve 400 TL'de çöpe gider.

KaGe LoRd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Replica telefon almak yerine bunun türevlerini de yapabilirsiniz:
tumblr_lk6g0oDkhs1qgh77o.jpg

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Ben bi tane aldım, bu 1. Sınıf replika dediklerinden, Kore malı. Hiç tavsiye etmem paranızı çöpe atmayın. Tamam eski çin mallarına göre baya iyi olsa da illa bi yerlerden kayış atıyor. Mesela benimkinin mikrofonundan sürekli cızırtı geliyor. Telefon konuşmaları pek anlaşılmıyor. O yüzden alt model de olsa orjinal almak lazım.

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
aldım 2 tane S4 dh den gayette memnunum parası olan gitsin orjin alsın benim gücüm buna yetti her türlü uygulamayı indiriyorum hem samsung play app tan hemde google dan benim bozuk 5800 ın imeisinide çaktım içine(kendiniz yazabiliyorsunuz) hiç bir sorun olmadan kullanabiliyorum antutu yada android sistem info benchmarklarınıda paylaşabilirim isteyen olursa

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Parası çok olana biri bozulunca atar çöpe bidaha alırım diyenler tercih edebilir

heathrow

Doçent
Reaksiyon puanı
55
Replika almak yerine ikinci el cihaz düşünülebilir.

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
İsteyen istediği telefonun replikasını alsın. Kimsenin karıştığı yok ama replika telefonlar, orijinalmiş gibi satılıp insanlar kandırılmasın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s4 hakkında bilgisi olan bir kımse tarafından yardım ısteyecektım konu ses profılı hakkında...genel sessiz toplantı açıkhava moddunla ilgili olaran TOPLANTI moduna geçiş sırasında titreme oluyordu ..toplatı moduna tekrar alınca titremesı olmuyor nedendır acaba_?

leanardo

Profesör
Reaksiyon puanı
9
bedava verseler almayın onların sar değeride yüksek olur insanı kanser eder

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
bedava verseler almayın onların sar değeride yüksek olur insanı kanser eder
evde kullandığınız tasarruflu ampullerin ne kadar radyasyon yaydığını bilsen evinde dakika tutmazsınız o ampulleri şahsen ben led aydınlatma kullanıyorum evde (=

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bi kişide çıkıp aman kardeşim ben aldım şöyle oldu demiyor bol bol öğüt verenler var.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben aldım 1 senedir tık demedi valla şimdi gene aldım 5s harika

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeş ben replika s5 aldim istanbuldan 500 tl ye bir çok telefonun yapmadiğini yapabiliyor ve daanikli bence ha paran varsa orjinalini al ben replika s5 e orjinal batarya aldim süper çalişiyo kimsede anlamiyo replika olduğunu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nerden temin ettin acaba elden mi netten mi aldın bozuk çıkma halinde veya 1-2 hafta içinde bozulma halinde teminat veriyolar mı??

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Sağlıklı değil.Çocuklarınız olmaz sonra.SAR değerleri 5'ten aşağı inmi yor.Ayrıca aynı paraya uzun ömürlü bir cihaz almak daha mantıklı değil mi?