Haber Reno6 Z Yüksek Fiyatıyla Duyruldu

Bu konuyu okuyanlar

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,974
Çinli teknoloji devlerinden biri olan Oppo yeni telefonu olan "Reno6 Z" isimli modeli duyurdu.

Reno6 Z modeli çoğu telefon gibi delikli ekran tasarımını kullanıyor.Tasarım olarak Reno 4 ve 5 serisine oldukça benzer duruyor.

Gücünü orta sınıf Dimensity 800U işlemcisinden alıyor.Bu işlemciye 8 GB ram ve 128 GB dahili depolama eşlik ediyor.Reno6 Z modeli6,4 inç büyüklüğünde Full HD+ bir AMOLED ekranla karşımıza çıkıyor.
images (41) (6).jpeg

Kamera tarafında ise 64+8+2 MP olmak üzere 3 kamera konumlandırılmış durumda.Ön kamera ise 32 MPçözünürlüğünde fotoğraf çekebiliyor.Kameralar gayet iyi sonuçlar verecektir.Batarya olarak 4.310 mAh büyüklüğünde bir batarya tercih edilmiş bu batarya günlük kullanımda rahatça yetecektir. 30W hızlı şarj sayesinde telefonunun şarjı hızlı bir şekilde dolacaktır.Ek olarak telefonda 5G bulunuyor.

Telefon karşımıza mavi ve siyah olmak üzere 2 renk seçeneği ile çıkacak.Reno6 Z,modelinin fiyatı ise 412 dolar olarak belirlenmiş bu fiyat bana pahalı geldi.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
Oppo'nun fiyat politikasını anlamlandıramıyorum. Bu politikasına rağmen pazarda tutunabilmesini hiç anlamlandıramıyorum. Reno serisi dengi modellere kıyasla çoğu zaman daha pahalıyken enteresan bir şekilde kullanıcı sayısı da bir o kadar fazla.

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,974
Oppo'nun fiyat politikasını anlamlandıramıyorum. Bu politikasına rağmen pazarda tutunabilmesini hiç anlamlandıramıyorum. Reno serisi dengi modellere kıyasla çoğu zaman daha pahalıyken enteresan bir şekilde kullanıcı sayısı da bir o kadar fazla.
Tanıtımlarını iyi yaptıkları için pazarda tutunuyorlar mesela Türkiye reklamında Acun oynuyordu.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
Tanıtımlarını iyi yaptıkları için pazarda tutunuyorlar mesela Türkiye reklamında Acun oynuyordu.
Reklam konusunda gerçekten başarılar. Sadece Acun değil, birçok ünlüyü reklamlarında oynattılar. Ülkemizde kullanıcıların çoğu mobil cihazlar hakkında bilgisiz olduğundan sponsor içerikler ve/ya reklamlardan yola çıkarak rahatlıkla bir ürünü satın alabiliyorlar.