Relme 6 (8/128) vs xiaomi redmi note 9s (6/128)

Bu konuyu okuyanlar

Bartu_24

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Tam bütçenizi ve artırabiliyorsanız ne kadar artırabileceğinizi söyler misiniz?
Dediğim gibi maks 3300
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum ben 2 ay önce Realme 6 aldım ve aynı soruyu sordum buraya.Sorun varsa cevaplarım seve seve.
Sağol kardesim bikac sorum var. 1. Si batarya ya 1 ile 10 arasinda puan versen kaç verirdin? 2. çok ısınma oluyormu
3.oyun performansı nasıl 4.plastik olması seni rahatsiz ediyomu yani tutarken falan kalitesiz gibi geliyormu sonuncu da telefonun sorunları neler bunlari cevaplarsan sevinirim

Son düzenleme:

Wearex

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Dediğim gibi maks 3300
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sağol kardesim bikac sorum var. 1. Si batarya ya 1 ile 10 arasinda puan versen kaç verirdin? 2. çok ısınma oluyormu
3.oyun performansı nasıl 4.plastik olması seni rahatsiz ediyomu yani tutarken falan kalitesiz gibi geliyormu sonuncu da telefonun sorunları neler bunlari cevaplarsan sevinirim
1.Bataryasından memnunum diyebilirim zaten Redmi Note 9s'den daha az dayanacağını bilerek aldığım için sıkıntı yok.Ortalama %10 şarj 1 saat Ekranın Açık Kalma Süresi oluyor.Mesela %40 şarjım kalmış 6 saat Ekranın Açık Kalma süresi vardır diyorum ve ayarlara bakınca da öyle diyor ona göre düşün.(Normal Sosyal Medya Kullanımında)2.Isınmaya gelirsek ben oyun için bir şey diyemem ama.Beni rahatsız eden şey arada telefon sosyal medya da takılınca anlamadığım bir şekilde ısınmak demiyeyim de böyle bir ılıklaşıyor belki normaldir.3.Plastik olması beni rahatsız etmiyor çünkü böyle dandik bir plastik değil yani kaliteli gerçekten.Zaten içinden çıkan kılıfı kullanıyorum.Çünkü çok çabuk çizilir.Bende mavi rengi var çok güzel gerçekten.İlk hafta kılıfsız kullandım biraz kılcal çizikler oluştu :( Ve benim gördüğüm sorunlara gelirsek en başta telefonun hoparlörü bak ses seviyesi gerçekten iyi en yükseğe al bangır bangır onda bir sıkıntımız yok.Sıkıntı sesi en kısığa alsan bile kısık gibi değil yani özellikle gece bir şey izleyeceğim mesela kısık gibi olmuyor yani normal zamanda sıkıntı yok da geceleri fln böyle kısıyorsun tabi ama hani 1 derece değilde 2 3 derece ses gibi.Onun dışında şuan aklıma gelmiyor.Sevdiğim özellikleri kamerası şarj olma hızı vs.