[REHBER] LG G2 4.4.2 KitKat Sürüm Yükleme

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
üstad 20c'yi dün yükledim telefondan ancak çağrı geldiğinde zil sesi çalıyor ancak ekran 3 saniye gecikmeli açılıyor. bu sorunla karşılaştınız mı acaba ?

ydemir95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar bende daha önce optimus g3 romu vardı stcok roma dönüş yapmak istiyorum son aşamada sorun yaşıyorum yardımcı olurmusunuz ?

rmVpZz.png

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler kafayı yemek üzereyim.
- Açılan pencereden upgrade start'a tıklayın. Bir pencere açılacak ve kırmızı bir şerit dolacak.
Sonra "Select Country & Language" ekranı gelecektir. Direkt start upgrade 'e tıklayıp bekleyin.
yazıyor, yani yeni açılan penceredeki start upgrade'ye basıcaz , öyleyse ben basamıyorum çünkü son sürüm zaten telefonunuzda yüklü diyor.
Önceki pencereden basıcaksak program çalışmayı durdurdu hatası veriyor. Çok acil yardıma ihtiyacım var öğrenciyim telefonsuz kaldım. Telefon brick şu an.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
meraba birşey sorucam telefonumun sürümü 5.0 eğer ben orjinal 4.4.2 rom atarsam telefonuma birşey olurmu telefonum lg g3

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba kardesım TÜRKİYE (20C) : link ölmüş bir güncelleme yaparsanız iyi olur tşkler

firmwarefile

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Firmware File is used to resolve different issues like software issues, IMEI issue, boot loop issues, and dead issues. You can upgrade your device and you can get your phone back in factory format.