[REHBER] En Uygun Custom Romu Bulmak

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Farklı telefon modelleri ve sürümlerinin ROM linkini ekleyebilirsin. Orijinal (stock) ROM yedeği nasıl alınır? Note 8 Pro kullanıyordun galiba, ondan gösterebilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok güzel konu, birkaç ekleme yapmak istiyorum:

Gsi/Treble rom: Daha çok, güncel sürümleri daha çabuk denemeye yarar. Mesela ben bu sayede bir kere Oneplus telefonlardaki Android 9 tabanlı Oxygen Os'u kendi telefonumda denemiştim.
Bunun hakkında senden rehber bekliyorum. Oxygen OS'u merak ettim.

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Farklı telefon modelleri ve sürümlerinin ROM linkini ekleyebilirsin. Orijinal (stock) ROM yedeği nasıl alınır? Note 8 Pro kullanıyordun galiba, ondan gösterebilirsin.
Hayır P10 lite kullanıyorum, redmi note 8 pro ya geçiceğim, yedek almayı anlatırım ama çok uzun bir iş olmadığından dolayı güzel bir konu ortaya çıkmaz, benim bir gün oturup TWRP nin bütün özelliklerini anlatmam lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

LineageOS neredeyse her cihaz için destek sunuyor. Ancak ben bir türlü ısınamadım. Rehber için teşekkürler.
Benim uygun cihazım olsa linageos 17.1 e geçerdim, her ay düzenli olarak güvenlik güncellemesi alıyorsun, tabi offical rom ise.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Brick ihtimaline karşı back-up olabilirdi. Yeni konu açmana gerek yok, düzenleme yetkisi alıp konunun ilk mesajından düzeltebilirsin. Ya da son mesaj.

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Brick ihtimaline karşı back-up olabilirdi. Yeni konu açmana gerek yok, düzenleme yetkisi alıp konunun ilk mesajından düzeltebilirsin. Ya da son mesaj.
O zaman başka bir konu olurdu, bu konuda hangisini tercih etmeliyiz onu anlattım, o "Nasıl custom/stock rom kurarım" a kaçıyor biraz.

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Ama benim telefona rom yok :( telefon: casper via a3

Kaan_M

Doçent
Reaksiyon puanı
1,891
Bunun hakkında senden rehber bekliyorum. Oxygen OS'u merak ettim.
Belki böyle bir şey yaparım. Aklımda farklı şeyler var.
LineageOS neredeyse her cihaz için destek sunuyor. Ancak ben bir türlü ısınamadım. Rehber için teşekkürler.
Ben de ısınamıyorum. Özellik bakımından yetersiz oluyor.
redmi note 8 pro ya geçiceğim
Aman dikkatli olun hocam Mediatek işlemci var düz yolda brick olmasın ? . Sonra doğru Trabzon'a gider. ??

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Aman dikkatli olun hocam Mediatek işlemci var düz yolda brick olmasın ? . Sonra doğru Trabzon'a gider. ??
Bu birşey değil, ben nelerle uğraştım...

Son mesajlar