Reeder Nasıl Bir Marka

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CuMaAli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Reeder güvenli bir marka değil.OEM yani dışarıdan sipariş veriyor Türkiye'de logo bastırıp faiziyle satışa çıkarıyor.Güncelleme vs. beklenmemeli.

Asus Memopad 7'e bak derim.

Lenovo Yoga 8 akrabamda var.Özellikleri yeterli de,ekran piksel piksel anadolu,Dili yarı türkçe yarı ingilizce.

Samsung'un tableti de kendi kadar dandik olur derim ben.

O fiyata Memopad7 tavsiyem.

Hele hepsiburada fiyat uygun.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Lenovo yoga 8 indirimdeymis vatanda güzel tablet bunlarin arasından onu tavsiye ederim

HapS

Müdavim
Reaksiyon puanı
63
w8is modelini test amaçlı aldık deniyoruz şu ana kadar bir sıkıntı yaşatmadı yalnız cihazda genel bir sorun mudur yoksa benim aldığım cihaza özel bir dert midir bilmem ama dikey pozisyonda açarsam cihazı ekran dokunmatiği çalışmıyor yatay açarsam çalışıyor sonra dikeyde kullanabiliyorum komik bir sorun :)) pil süresine gelince çok iyi diyemeyeceğim ama 6 saat sürekli açık kullanılacağını sanmıyorum içini açıp baktım cihazın yarısı pil ama uzun süre gitmiyor ama bu haliyle benim işimi görüyor ekran kalitesi iyi tatmin edici windows tablette gerizekalı android e 5 çeker :) deler içinden geçer bir defa windows istediğini kur kaldır mysql postgresql apache php python yardır gitsin önceleri oyum android e şimdilerde koyim android e modundayım

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
[video=youtube;_SiV7CROG2o]http://www.youtube.com/watch?v=_SiV7CROG2o[/video]
çok da kötü değil alınabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...