Redmi note 9s mi Redmi note 9 pro mu?

Bu konuyu okuyanlar

S. Bera Öztürk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni telefon almayı düşünüyorum bu ikisi arasında kaldım. İki telefonun da birçok özelliği aynı. Aradaki fiyat farkı sadece kamera yüzünden mi yoksa 9 pronun başka ne gibi artıları var? Bu arada iki telefonun da 6/128 gblik modelinden bahsediyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Ravenn

Asistan
Reaksiyon puanı
159
Yeni telefon almayı düşünüyorum bu ikisi arasında kaldım. İki telefonun da birçok özelliği aynı. Aradaki fiyat farkı sadece kamera yüzünden mi yoksa 9 pronun başka ne gibi artıları var? Bu arada iki telefonun da 6/128 gblik modelinden bahsediyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim.
Hocam artısı 9 pronun 30w şarj ve 64 mp kamerası.Ben sizin yerinizde olsam 9s alırdım fiyat farkına değmez.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Mİ9T öneririm
RN9S ile RN9 Pro arasında arka kamera mp ve ram ve nfc özelliği dışında hiçbir farkı yok
RN9S'te NFC yok

sireno52

Asistan
Reaksiyon puanı
65
istersen bir buraya bak derim aradaki farkı görmen acısından Xiaomi Redmi Note 9 Pro - Xiaomi Redmi Note 9S Karşılaştırması - Epey ben aralarında fazla bir fark göremedim kamera ve ram haricinde
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir de şuna bak derim işlemci acısından MediaTek Helio G90T vs Qualcomm Snapdragon 720G : Aralarındaki fark nedir? ben senin yerinde olsam redmi note 8 pro yu secerdim
bu da 4 telefonun karşılastırması yalnız 8 pro nun işlemcisi bir kaç tık snapdragon 720g den daha iyi genede sana kalmış Xiaomi Redmi Note 8 Pro (64 GB) - Xiaomi Redmi Note 8 Pro (128 GB) - Xiaomi Redmi Note 9S (128 GB) - Xiaomi Redmi Note 9 Pro (128 GB) Karşılaştırması - Epey

Son düzenleme:

Said Bera Öztürk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mİ9T öneririm
RN9S ile RN9 Pro arasında arka kamera mp ve ram ve nfc özelliği dışında hiçbir farkı yok
RN9S'te NFC yok
Mi 9tyi pop up kameraya pek guvenemedigim için tercih etmedim

istersen bir buraya bak derim aradaki farkı görmen acısından Xiaomi Redmi Note 9 Pro - Xiaomi Redmi Note 9S Karşılaştırması - Epey ben aralarında fazla bir fark göremedim kamera ve ram haricinde

bir de şuna bak derim işlemci acısından MediaTek Helio G90T vs Qualcomm Snapdragon 720G : Aralarındaki fark nedir? ben senin yerinde olsam redmi note 8 pro yu secerdim
bu da 4 telefonun karşılastırması yalnız 8 pro nun işlemcisi bir kaç tık snapdragon 720g den daha iyi genede sana kalmış Xiaomi Redmi Note 8 Pro (64 GB) - Xiaomi Redmi Note 8 Pro (128 GB) - Xiaomi Redmi Note 9S (128 GB) - Xiaomi Redmi Note 9 Pro (128 GB) Karşılaştırması - Epey
Tesekkurler:)

Yörük+

Asistan
Reaksiyon puanı
89
3000 i geçmeyecek kasmadan rahatça oyun oynayabileceğim kamerası normal olsa yeterli olan telefon önerileriniz

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906

NFC
+2gb ram
30W şarj

Bu artılar için kesinlikle RN9 Pro öneririm.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Xiaomi mi a3,S9 plus (ikinci el).
Xiaomi'nin MI A serisi alınmaz teyzem A2 Lite kullanıyor telefonda konuşurken arkadan biri arayınca telefonda konuştuğu kişi ile olan görüşme kesiliyor kesinlikle Android One telefon alınmaz

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Xiaomi'nin MI A serisi alınmaz teyzem A2 Lite kullanıyor telefonda konuşurken arkadan biri arayınca telefonda konuştuğu kişi ile olan görüşme kesiliyor kesinlikle Android One telefon alınmaz
A2 lite ı bilmem ama mi a3 den memnun olan çok insan var.Miui arayüzü sürprizlere açık bir arayüz.Mi a3 de saf android var.Saf Android'in verdiği performans ve akıcılık çok iyi.Mi a3 hem performans hemde akıcılık olarak orta seviyede yüzde yüz kefil olduğum tek cihazdır.Redmi note 8 Pro ve mi9t güzel cihazlar olmasına rağmen MIUI arayüzünden dolayı uzun vadede bana güven vermiyor.Ben kendi fikrimi söyledim tercih onun.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
A2 lite ı bilmem ama mi a3 den memnun olan çok insan var.Miui arayüzü sürprizlere açık bir arayüz.Mi a3 de saf android var.Saf Android'in verdiği performans ve akıcılık çok iyi.Mi a3 hem performans hemde akıcılık olarak orta seviyede yüzde yüz kefil olduğum tek cihazdır.Redmi note 8 Pro ve mi9t güzel cihazlar olmasına rağmen MIUI arayüzünden dolayı uzun vadede bana güven vermiyor.Ben kendi fikrimi söyledim tercih onun.
saf android cidden sevmiyorum özellikle altta Google arama çubuğunun sabit olması benim gıcığıma gidiyor cidden göz zevkimi bozuyor beni rahatsız ediyor

sireno52

Asistan
Reaksiyon puanı
65
note 9 proda olupta note 8 proda olmayan ne anlamadım ne eksiği var biri bana açıklarsa sevinirim işlemciye bakıyorum qualcomm snapdragon dunyada mobil işlemci de 1 numara ama note 9 proda snapdragon 720 var ve ona 63 puan vermişler mediatek helio g90t işlemciye 76 puan vermişler MediaTek Helio G90T vs Qualcomm Snapdragon 720G : Aralarındaki fark nedir? işlemci haricine ne gibi fazlalığı var biri benide aydınlatırsa sevinirim