Redmi Note 9 Pro

Bu konuyu okuyanlar

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Bütçeniz nedir ?
@Yasiin kullanıyor. Cihaz hakkında merak ettiğiniz herhangi bir şey varsa yardımcı olmaya çalışır diye tahmin ediyorum.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Ben kullanıyorum gayet memnunum, herhangi bir sorunuz varsa yardımcı olmaya çalışırım.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Bu telefonda kameraya toz kaçma konusunda şikayet edenler falan vardı. Ama bizim arkadaş aldı. 1.5 aydır kullanıyor. Öyle bir sorun yaşamadı. Gayet memnun telefondan.

Amacım şüpheye düşürmek değil ama bu konu da aklınızda bulunsun. Düşük bir ihtimal de olsa böyle bir ihtimal var. Muhtemelen üretilen bir seride böyle bir hata yapmışlar.

UgurluTurk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kamerası, pil kapasitesi, oyun performansı, tasarımı hızlı şarj oluşu muazzam özetle alınır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu telefonda kameraya toz kaçma konusunda şikayet edenler falan vardı. Ama bizim arkadaş aldı. 1.5 aydır kullanıyor. Öyle bir sorun yaşamadı. Gayet memnun telefondan.

Amacım şüpheye düşürmek değil ama bu konu da aklınızda bulunsun. Düşük bir ihtimal de olsa böyle bir ihtimal var. Muhtemelen üretilen bir seride böyle bir hata yapmışlar.
İlk seriler de varmış evet şuan alacaklar gönül rahatlığıyla alabilir

Alınır, fiyatı bir ara uçmuştu şu an daha uygun seviyeye geldi.

Poco X3'e çıkabilir misin? Stereo hoparlör ve 240Hz dokunmatik hassasiyeti ile oyun için daha uygun bir cihaz olduğunu düşünüyorum.
240 hz, 120 hz olarak düzeltelim.

UgurluTurk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4

UgurluTurk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Neden?
O fiyata da iyi yazılımı olan Realme ve Oppo var.
Ben kendim için değil arkadaş için konuşuyorum.
Evet şaka bir yana Xiaomi yazılım departmanı leş oğlu leş Note 9 pro yu official Android 11 e yükselttim. Şimdi root atıp official android 10 dönücem. Tehlike saçıyor.

destan300

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mrb redi note 9 pro tlf 64 mp özelliğini kullanırken yakınlaştırma yapmıyor.bunu çözebilecek bir program var mı

İlker.svndm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Note 9 pro miui 12den sonra pil ömrü konusunda biraz sıkıntı yaşadı hergün gidip geldiğim 1 saatlik yolda telefonu aktif kullanırım fakat yol sonunda en fazla %5lik bi düşüş olurken şuan yolun yarısında %6 düştü android 11 güncellemesinden sonra düzelirse bilmiyorum ama şuan böyle

Son mesajlar