Redmi Note 8

Bu konuyu okuyanlar

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,969
TCL Plex almanız daha mantıklı RN8 yerine.

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
iPhone 6s alın ben redmi note 8 kullanıyorum dediğim gibi. 3000tl ti haketmiyor redmi note 8
Yahu kardeşim teknoloji şans işidir diyecem ama senin beğenmeme sebebini de anlamış değilim gelmişsin 2020'de 6s öneriyorsun

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
En azından güncelleme alacak
6S güncelleme alacak da nolacak ya kör olmuşsun sen fanboyluktan
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Oksuzeremre sanırım Redmi Note 8 128GB almayı planlıyorsunuz ama şu anki fiyatını kesinlikle hak etmiyor daha 5-6 ay önce 1800 civarlarında satılıyordu bu yüzden bütçenize en uygun telefon Redmi Note 9S her şeyiyle Redmi Note 8'den daha iyi bir telefon

Son düzenleme:

Oksuzeremre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
6S güncelleme alacak da nolacak ya kör olmuşsun sen fanboyluktan

@Oksuzeremre sanırım Redmi Note 8 128GB almayı planlıyorsunuz ama şu anki fiyatını kesinlikle hak etmiyor daha 5-6 ay önce 1800 civarlarında satılıyordu bu yüzden bütçenize en uygun telefon Redmi Note 9S her şeyiyle Redmi Note 8'den daha iyi bir telefon
Evet bütçem 2600. Redmi note 9 görünüş olarak hiç hoşuma gitmedi.

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Hocam ama verdiğiniz paraya yazık olur gerçekten abartısız söylüyorum Redmi Note 9S her şeyiyle daha iyi (kamera, işlemci, işlemcinin üretim teknolojisi, grafik işlemcisi, depolama türü, bluetooth versiyonu, batarya kapasitesi, güncellik ve daha yazamadığım birçok özellik)

Melih B.

Asistan
Reaksiyon puanı
85
Beyaz çok daha güzel, bambaşka bir havası var.

Oksuzeremre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
En azından güncelleme alacak
gerçekten gözünüz kör olmuş apple uğruna. güncelleme alacak ama telefon 1 günü zor zoruna çıkaracak. üstelik gayet eskimiş bir telefonu kullancağız ve çok daha fazla para ödeyerek.

Hocam ama verdiğiniz paraya yazık olur gerçekten abartısız söylüyorum Redmi Note 9S her şeyiyle daha iyi (kamera, işlemci, işlemcinin üretim teknolojisi, grafik işlemcisi, depolama türü, bluetooth versiyonu, batarya kapasitesi, güncellik ve daha yazamadığım birçok özellik)
bilemiyorum ancak RN8 zaten gayet yeterli olacak gibi görünüyor. pubg gibi çok ağır oyunları oynamıyorum o yüzden yeterli olacağını düşünüyorum.

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
bilemiyorum ancak RN8 zaten gayet yeterli olacak gibi görünüyor. pubg gibi çok ağır oyunları oynamıyorum o yüzden yeterli olacağını düşünüyorum.
Alıp uzun süre kullanacağınızı belirtmişsiniz bunu kullanıcının kullanımı dışında en çok etkileyen işlemci ve işlemcinin üretim teknolojisidir rn 8'de 11nm snapdragon 665 işlemcisi varken rn 9s'de 8nm snapdragon 720g işlemcisi var

Brian O'Conner

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
722
Ben RN8 i 1710 tl ye almıştım. 64 gb uygundu fiyatı. RN9 a baktım açıkçası tasarım dışında bağenMEdim. 3 gb ram, işlemcisi MediaTek. Oldum olası mediatek i sevmem çok ısınır. RN8 Pro almamamın sebebide bu zaten çok ısınması. Sıvı soğutma olduğu için kurtarıyor biraz ama onda da sıvı soğutmanın farkına varamıyosun. Neyse çok dağıtmayayım konuyu, RN9S alabilirseniz alın (sd 720g güzel işlemci) ama delikli ekran sevmiyorsanız rn8 alın ben mavisini kullanıyorum. Mavi almayacaksanız beyaz alın bana göre mavi>beyaz>siyah.

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Neyse ben doğru tercihi yapmanıza uğraşıyordum gerisi size kalmış sırf tasarım yüzünden rn 9s yerine rn 8 almazsınız umarım

Hakantoris

Profesör
Reaksiyon puanı
1,242
iPhone 6s alın ben redmi note 8 kullanıyorum dediğim gibi. 3000tl ti haketmiyor redmi note 8
Hocam koyu bir Apple hayranı olabilirsiniz ama android'i de gereksiz gömmeyin. İphone 6s 2016 yılında çıkış yapmış bir cihaz. Yapmayın lütfen.

RN9 serisi çıktığı andan itibaren Redmi Note 8 almak kötü bir seçim olur. Aşırı gereksiz zam yedi. Ben 1600tl e 4-64 olanını almıştım

Oksuzeremre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Görünüm olarak RN9 hiç hoşuma gitmedi ve o kameranın orada olması da huylandırdı açıkçası. o yüzden istemiyorum rn9 almayı.

Neyse ben doğru tercihi yapmanıza uğraşıyordum gerisi size kalmış sırf tasarım yüzünden rn 9s yerine rn 8 almazsınız umarım
fiyatı da aşıyor beni. 3.300 yaklaşık beyaz renk.

Ben RN8 i 1710 tl ye almıştım. 64 gb uygundu fiyatı. RN9 a baktım açıkçası tasarım dışında bağenMEdim. 3 gb ram, işlemcisi MediaTek. Oldum olası mediatek i sevmem çok ısınır. RN8 Pro almamamın sebebide bu zaten çok ısınması. Sıvı soğutma olduğu için kurtarıyor biraz ama onda da sıvı soğutmanın farkına varamıyosun. Neyse çok dağıtmayayım konuyu, RN9S alabilirseniz alın (sd 720g güzel işlemci) ama delikli ekran sevmiyorsanız rn8 alın ben mavisini kullanıyorum. Mavi almayacaksanız beyaz alın bana göre mavi>beyaz>siyah.
mavi almayacağım galiba. beyaz alacağım yüksek ihtimalle.

Hakantoris

Profesör
Reaksiyon puanı
1,242
Görünüm olarak RN9 hiç hoşuma gitmedi ve o kameranın orada olması da huylandırdı açıkçası. o yüzden istemiyorum rn9 almayı.

fiyatı da aşıyor beni. 3.300 yaklaşık beyaz renk.

mavi almayacağım galiba. beyaz alacağım yüksek ihtimalle.
Açıkçası beyaz rengin hoşuma gitmesinin sebebi kasa kenarlarının krom gibi durması?

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Bı kere uzun kullanımda berbat. 1 günde 1.5gb önbellek çıkıyor. Android işletim sistemi berbat. Herkesin iPhone su varken senin çok kötü bir telefonun var. MIUI kötü.
iPhone ile kıyaslarsak bütün Android telefonlar yavaş kaçar. Keşke daha iyi imkanımız olsa da iPhone kullansak. Bu paraya da eski iPhone almaya pek değmez bence.
Arkadaşımda iPhone 6S var. Ahizesi mi mikrofonu mu ne bozulmuş, pil sağlığı zayıflamış. Onlar da 4 senelik falan. Ömrünü tamamlamak üzere.

Son mesajlar