Redmi Note 8 vs. Redmi 9

Redmi 9 mu? Redmi Note 8 mi?

• Kullanılan toplam oy
    19

Bu konuyu okuyanlar

Yıldırım E.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,681
Cihazların her ikiside 4/64 cevaplarınızı bekliyorum.

Redmi Note 8 ?+1

Yıldırım E.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,681
Helio G80 daha iyi diyor epey nedense. Tamamdır teşekkürler.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547

Redmi Note 8 ?+1
Tabiki de RN8 bu da soru mu şimdi birisi giriş seviyesi birisi orta seviye bir cihaz yani iki cihaz aynı segmette bile değil ama ben yerinde olsaydım Realme 6 alırdım en azından daha güncel bir cihaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Redmi Note 8 ?+1
Tabiki de RN8 bu da soru mu şimdi birisi giriş seviyesi birisi orta seviye bir cihaz yani iki cihaz aynı segmette bile değil ama ben yerinde olsaydım Realme 6 alırdım en azından daha güncel bir cihaz

Yıldırım E.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,681
Mesaj otomatik birleştirildi:

RN8 var bende hocam takas imkanı olmuştu bende sorayım dedim.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
RN8 var bende hocam takas imkanı olmuştu bende sorayım dedim.
Redmi Note 10 çıkana kadar bekle bence evlat
Çıkabilirsen Note 10 Pro'yu bekle Redmi Note 10 serisi ile AMOLED ekrana geçiş yapacaktır bence IPS IPS nereye kadar ?

Yıldırım E.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,681
Redmi Note 10 çıkana kadar bekle bence evlat
Çıkabilirsen Note 10 Pro'yu bekle Redmi Note 10 serisi ile AMOLED ekrana geçiş yapacaktır bence IPS IPS nereye kadar ?
hocam ben cihazı idare ettiği kadar kullanacağım ama şunu söyleyeyim bir daha Xiaomi kullanmamayı düşünüyorum Google arama ve mesajlar baya gıcık ya Realme alırım ya da yeni bir marka gelirse onu.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
hocam ben cihazı idare ettiği kadar kullanacağım ama şunu söyleyeyim bir daha Xiaomi kullanmamayı düşünüyorum Google arama ve mesajlar baya gıcık ya Realme alırım ya da yeni bir marka gelirse onu.
Bende zaten bu yüzden Mİ9T aldım ama bundan sonraki telefonum Realme veya OnePlus olacak aslında MI telefon ve mesajlar uygulaması kurabilirsin YouTube'da Cii diye bir kanal var telefonu PC'ye bağlayıp EU ROM kurdu Google telefon ve mesajlar gitti MI mesaj ve telefon geldi ama bununla da kimse uğraşmak istemez bir de yapınca garantiden çıkar