Redmi Note 8 Pro Wifi İle İlgili

Bu konuyu okuyanlar

YusufAcarVR

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Merhaba Redmi Note 8 Pro kullanıcısıyım ya wifi 2 çekince bazen wifi sapıtıyor sizdede bu sorun varmı
Bazen Yapıyor

KnoZH|Upgrade

Asistan
Reaksiyon puanı
138
Xiaomi cihazlarda bu kronik sorun haline geldi. İnternetten başka yazılım kurmayı deniyebilirsiniz

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Bende öyle bir sorun yok. Ben bu sorunun sizin internet hızınızla alakalı olduğunu düşünüyorum.

YusufAcarVR

Asistan
Reaksiyon puanı
36
ewet ama çok kullanıcı da var, cidden sorun oluyor. yazılım atmak zor değil bir dünya rom var zaten :)
ya valla aöık konuşıymmi bence rom atmak cihaza zarar verio adamlar telefona uygun günceleme verior ama sen bir rom yüklediğin zaman telefonu zorlayabiliosun yani diyeceğim şu bence rom telefona zararlı

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
ewet ama çok kullanıcı da var, cidden sorun oluyor. yazılım atmak zor değil bir dünya rom var zaten :)
Nasıl bir sorun yaşıyorsunuz? Ben yaşamadım :)

Konuma da bakabilir misiniz?

KnoZH|Upgrade

Asistan
Reaksiyon puanı
138
Ben de bir sorun yok ama genel olarak xiaomi cihazlarda yazılımsal sıkıntılar oluyor. ama yinede xiaomi, oppo, pocofone gibi markaların arayüzleri hoşuma gidiyor :)
Konu bilgilendirmesi için sağ olun

YusufAcarVR

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Ben de bir sorun yok ama genel olarak xiaomi cihazlarda yazılımsal sıkıntılar oluyor. ama yinede xiaomi, oppo, pocofone gibi markaların arayüzleri hoşuma gidiyor :)
Konu bilgilendirmesi için sağ olun
ben colorosu seviorum ya

Son mesajlar