Redmi note 8 pro mu yoksa samsung galaxy a 50 mi

Bu konuyu okuyanlar

Rıfat.yldz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Dostlarım size bir şey danışmak istiyorum epeyden karşılaştırdığıma göre (Samsung Galaxy A50 - Xiaomi Redmi Note 8 Pro (64 GB) Karşılaştırması - Epey kısım xiaomi nin sar değerinin fazla olması sizce bu yüksek bir değer mi normal mi uzun ya da kısa vadede zararı olur mu ya da hepsinin yerine
1575799202418.png

bunları almak daha mı mantıklı?Kısaca 2.300 tl ye kadar bütçem var ne tavsiye edersiniz

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Dostlarım size bir şey danışmak istiyorum epeyden karşılaştırdığıma göre (Samsung Galaxy A50 - Xiaomi Redmi Note 8 Pro (64 GB) Karşılaştırması - Epey kısım xiaomi nin sar değerinin fazla olması sizce bu yüksek bir değer mi normal mi uzun ya da kısa vadede zararı olur mu ya da hepsinin yerine Ekli dosyayı görüntüle 82858
bunları almak daha mı mantıklı?Kısaca 2.300 tl ye kadar bütçem var ne tavsiye edersiniz

Şu düzeni öneririm:

Redmi Note 8 Pro= 2020tl
QCY T5= Pazartesi günü 140'a düşücek, yeni kullanıcı kuponuyla beraber 129tl (AliExpress'te QCY'nin kendi satıcısı güvenilir)
Ml Band 4= 170.

2320tl'ye daha iyi bir kombinasyon olur.

4 Haftadır Redmi Note 8 Pro kullanıyorum, gayet memnunum, tavsiye ederim. Cihazın bataryası gayet iyi olduğu için Powerbank önermiyorum.

Rıfat.yldz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Şu düzeni öneririm:

Redmi Note 8 Pro= 2020tl
QCY T5= Pazartesi günü 140'a düşücek, yeni kullanıcı kuponuyla beraber 129tl (AliExpress'te QCY'nin kendi satıcısı güvenilir)
Ml Band 4= 170.

4 Haftadır Redmi Note 8 Pro kullanıyorum, gayet memnunum, tavsiye ederim. Cihazın bataryası gayet iyi olduğu için Powerbank önermiyorum.
Teşekkür ederim fikrin için ama xiaomi redmii airdots almıştım ama mi band 4 u almak mantıklıymış

ProKağan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Şu düzeni öneririm:

Redmi Note 8 Pro= 2020tl
Ml Band 4= 170.

Teşekkür ederim fikrin için ama xiaomi redmii airdots almıştım ama mi band 4 u almak mantıklıymış
AliExpress ile alışveriş yapmıştım 11.11 kampanyasında almakta büyük fayda vardı çünkü ürünleri yoğunluktan dolayı paketleri açmıyorlardı ve gümrük vergisi daha düşük geliyordu normal zamanda paketleri açıp kontrol ettikleri için gümrük vergisi o kadar absürt bir rakam çıkıyor ki 1 liralık şeye 20 lira vergi ödersiniz

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Bence rn 8 pro bu aralar ilgimi çekiyor yeşil rengi

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
Dostlarım size bir şey danışmak istiyorum epeyden karşılaştırdığıma göre (Samsung Galaxy A50 - Xiaomi Redmi Note 8 Pro (64 GB) Karşılaştırması - Epey kısım xiaomi nin sar değerinin fazla olması sizce bu yüksek bir değer mi normal mi uzun ya da kısa vadede zararı olur mu ya da hepsinin yerine Ekli dosyayı görüntüle 82858
Sar değerinin zararı olacaktır.Ama diğer telefonlara göre çok fazla fark yok.Ben yinede RN8 Pro öneririm.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Redmi note 8 pro mavi rengini öneririm

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Sen RN8'e bakmışsın orada ve RN8 vs A50 yaparsak a50 derim ama RN8P vs a50 yaparsak RN8P derim.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
sakın dayımın yaptığı hatayı yapıp A50 alma ben RN8 Pro önerdim beni dinlemedi gitti A50 aldı evet ekran olarak RN8 Pro'dan daha iyi ancak RN8 Pro her anlamda tokatlıyor ayrıca bu fiyata adam akıllı başka alternatifin yok ki ve Samsung'un A ve M serisi alınmaz
ben Mİ9T kullanıcısı olarak sana RN8 Pro yanında da kombin olarak Mİ Band 4 öneririm bir de 45 tl kulaklığı alırsın alışverişini tamamlarsın

Alcz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sakın dayımın yaptığı hatayı yapıp A50 alma ben RN8 Pro önerdim beni dinlemedi gitti A50 aldı evet ekran olarak RN8 Pro'dan daha iyi ancak RN8 Pro her anlamda tokatlıyor ayrıca bu fiyata adam akıllı başka alternatifin yok ki ve Samsung'un A ve M serisi alınmaz
ben Mİ9T kullanıcısı olarak sana RN8 Pro yanında da kombin olarak Mİ Band 4 öneririm bir de 45 tl kulaklığı alırsın alışverişini tamamlarsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

İyi akşamlar. Bende yeni redmi note8 pro aldım. Fakat bir konuda fikrinizi almak istiyorum. Benim tlf da instagram ve diğer programlarda video izlerken çok düşük kalitede görüntü izliyorum. Resmen görüntüler 1080p ya da 720p olması gerekirken 240p de izler gibi oluyor. Sizde yaşıyor musunuz? Birde bilginiz varsa bu ayarlarla alakalı bir durum mu yoksa başka birşey mi?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Mesaj otomatik birleştirildi:

İyi akşamlar. Bende yeni redmi note8 pro aldım. Fakat bir konuda fikrinizi almak istiyorum. Benim tlf da instagram ve diğer programlarda video izlerken çok düşük kalitede görüntü izliyorum. Resmen görüntüler 1080p ya da 720p olması gerekirken 240p de izler gibi oluyor. Sizde yaşıyor musunuz? Birde bilginiz varsa bu ayarlarla alakalı bir durum mu yoksa başka birşey mi?
Ben Mİ9T kullanıyorum o yüzden yardımcı olamıyorum o yüzden seni @AlteredTech hocama yönlendireyim kendisi 1 aylık RN8 Pro kullanıcısı sana da seve seve yardımcı olacaktır

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,639
?
SAR değeri olarak Avrupa Standartları maksimum 1.5 W/kg, Türkiye ve Asya Standartları 2 W/kg 'dir.
Eğer hamile eşin kullanmayacaksa, evde bebek yoksa bu sar değerleri o kadar dikkate değecek kadar yüksek değil