Redmi Note 8 Pro Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Sonradan eklenen maviden sonra yeni bir renk daha geliyormuş

Ekli dosyalar

• IMG_4992.jpg
    IMG_4992.jpg
    96.1 KB · Görüntüleme: 250

acemyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaslar
bir sorum olacak
vidyolarda goruyorum
redmi note 8 pro kutularinin bazilari kirmizi bazilari beyaz.
aradaki fark nedir

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
merhaba arkadaslar
bir sorum olacak
vidyolarda goruyorum
redmi note 8 pro kutularinin bazilari kirmizi bazilari beyaz.
aradaki fark nedir

Kırmızı olanlar Çin Sürümleri, Beyaz olanlar Global Sürümler.

Örnek vermek gerekirse SDN kutu açılımındaki kutu beyaz, Ahmet Emre'de ise kırmızıydı.

Global ve TR garantili almaya bakın, IMEI atılmışlarla garantililikerin fiyatı çok yakın.

Trencher

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar Note 8 Pro ile çektiğiniz bir kaç kare atabilir misiniz?

Trencher

Asistan
Reaksiyon puanı
13
arkadaşlar note 8 pro alacağım satıcı önerisinde bulunabilir misiniz?

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
PUBG oynayan arkadaşlar uyguladıkları ayarlarla beraber aldıkları FPS değerlerini atabilir mi?

Brt.17

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Pubg oynayan arkadaşlar telefon hangi ayarlarda oynuyorsunuz ve ısınma durumu nasıl ?

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Herkese iyi forumlar.Yeni Rn8 Pro siparişi verdim, bir aksilik olmazsa yarın elimde olacak.Daha önce yeğenime alacağim için araştirmiştim ama oyun onun için 1.planda olduğundan kendisine hediye olarak Meizu 16th satin almiştim.Elimde ki telefonada babam göz dikince onu kıramadım, mecburen 1.5 - 2 sene beni götürsün diyerek Rn8 Pro almaya karar verdim.Kullanan arkadaşlara sormak istediğim telefonu açtiktan sonra gelen Miui 11 sürümüne sizce yükseltmeli miyim? Bazı forumlarda Miui 10 da kalsaydım diye dert yananlar gördüm o yüzden danişmak istedim.

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Herkese iyi forumlar.Yeni Rn8 Pro siparişi verdim, bir aksilik olmazsa yarın elimde olacak.Daha önce yeğenime alacağim için araştirmiştim ama oyun onun için 1.planda olduğundan kendisine hediye olarak Meizu 16th satin almiştim.Elimde ki telefonada babam göz dikince mecburen 1.5 - 2 sene beni götürsün diyerek Rn8 Pro'da karar kıldım.Kullanan arkadaşlara sormak istediğim telefonu açtiktan sonra gelen Miui 11 sürümüne sizce yükseltmeli miyim? Bazı forumlarda Miui 10 da kalsaydım diye dert yananlar gördüm o yüzden danişmak istedim.

Hayırlı olsun:)
Açıkçası ben pek bir fark gözlemledim, güvenlik açısından en yeni sürümü kullanmak daha mantıklı olur.

Zaten 1-2 hafta sonra Android 10'un geleceği söyleniyor (Çin ve civarındaki ülkelerde dağıtım başladı, Avrupa için de yakında gelicek)

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Hayırlı olsun:)
Açıkçası ben pek bir fark gözlemledim, güvenlik açısından en yeni sürümü kullanmak daha mantıklı olur.

Zaten 1-2 hafta sonra Android 10'un geleceği söyleniyor (Çin ve civarındaki ülkelerde dağıtım başladı, Avrupa için de yakında gelicek)
Teşekkür ediyorum?Uygulama arası geçişlerde donma yaşayanlar varmiş.Sizde sanırım böyle bir durum yok.

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Teşekkür ediyorum?Uygulama arası geçişlerde donma yaşayanlar varmiş.Sizde sanırım böyle bir durum yok.
Rica ederim:)

Cihazda Fortnite da oynadım, ciddi olarak COD da oynuyorum. Şuana kadar bir arayüz takılması yaşamadım.

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Rica ederim:)

Cihazda Fortnite da oynadım, ciddi olarak COD da oynuyorum. Şuana kadar bir arayüz takılması yaşamadım.
Akşamlari 3-4 maç Pubg oynuyorum.Başkada telefonda oyunluk bir durumum olmuyor.Umarım memnun kalırım.

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Akşamlari 3-4 maç Pubg oynuyorum.Başkada telefonda oyunluk bir durumum olmuyor.Umarım memnun kalırım.

Bu akşam 10 maç COD oynadım, çoğunluğunda 1.'ydim( maç sonuna kadar uzun süre oynadım). Açıkçası 10 maçtan sonra cihaz tabii ki serin değildi ama sıcak da değildi. Genelde ağır işlemlerden sonra dahi ılık kalıyor.

Bahsettiğiniz senaryoyla 1 günü rahat çıkarırsınız.

Benden sonra babam da aldı, oyun da oynamadığı için günü %45 civarıyla kapatıyor:)

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Arkadaşlar merhabalar.Az önce hepsiburada dan sipariş ettiğim telefon elime ulaştı.Kafama takılan bazı sorunlar mevcut.Bunlardan ilki üzerinde evofone bandrolu varken yırtarak açtım içinden sadece bandrollü Türkiye Xiaomi Garanti belgesi çıktı bu belgenin içinde ithalatçi firma olarak evofone gözükmekte.Orayı aradığımda ürünün Türkiye garantili olduğunu söylediler.Mi sitesinde yaptığım imei sorgulamasında da Türkiye Global olduğu gözüküyordu.Ama anlamadığım Kvk Genpa yada Delta Servis adına hiç bir belge çıkmadı.Bu 3 sitede de imei sorgulaması yaptığımda kayıtlı olmadığı gözüktü.Konu hakkında ne yapabilirim bir sorun var mı sizce ?

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Arkadaşlar merhabalar.Az önce hepsiburada dan sipariş ettiğim telefon elime ulaştı.Kafama takılan bazı sorunlar mevcut.Bunlardan ilki üzerinde evofone bandrolu varken yırtarak açtım içinden sadece bandrollü Türkiye Xiaomi Garanti belgesi çıktı bu belgenin içinde ithalatçi firma olarak evofone gözükmekte.Orayı aradığımda ürünün Türkiye garantili olduğunu söylediler.Mi sitesinde yaptığım imei sorgulamasında da Türkiye Global olduğu gözüküyordu.Ama anlamadığım Kvk Genpa yada Delta Servis adına hiç bir belge çıkmadı.Bu 3 sitede de imei sorgulaması yaptığımda kayıtlı olmadığı gözüktü.Konu hakkında ne yapabilirim bir sorun var mı sizce ?
Öncelikle Hayırlı olsun, umarım memnun kalırsınız:)

Benim de kutu içeriği sizinkiyle aynı. MI'nin türkiye distribütörü Evofone olduğundan sorun yok. İlerde bir şey olursa direkt MI TR'nin kendi servisiyle iletişime geçersiniz.

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Öncelikle Hayırlı olsun, umarım memnun kalırsınız:)

Benim de kutu içeriği sizinkiyle aynı. MI'nin türkiye distribütörü Evofone olduğundan sorun yok. İlerde bir şey olursa direkt MI TR'nin kendi servisiyle iletişime geçersiniz.
Teşekkür ederim :) Sizde de sadece Mi Garanti belgesi çıktıysa içim rahatladı.İçinde Evofone Garanti belgesi yoktu.Ayrıca telefonu açtıktan sonra kurulum yaparken Miui 11 olarak geldi. Miui 10u hiç görmedim.Bu durumda kafama takıldı.

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Teşekkür ederim :) Sizde de sadece Mi Garanti belgesi çıktıysa içim rahatladı.İçinde Evofone Garanti belgesi yoktu.Ayrıca telefonu açtıktan sonra kurulum yaparken Miui 11 olarak geldi. Miui 10u hiç görmedim.Bu durumda kafama takıldı.

Aynı olayı ben de yaşadım:)
Ben internetten, babam ise telefoncu arkadaşından aldı, ondan delta kağıdı çıkınca ben de şaşırmıştım:)

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Aynı olayı ben de yaşadım:)
Ben internetten, babam ise telefoncu arkadaşından aldı, ondan delta kağıdı çıkınca ben de şaşırmıştım:)
Sizde de bir kaç oyun facebook netflix aliexpress gibi uygulamar yüklümüydü ? İlk kez böyle birşeyle karşılaşıyorum :))

yusuf3422

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba ben aldığımda evifine mi bandrollü garanti belgesi çıktı ama ithalatçı yazıyor sorun olurmu yani Türkiye garantili degilmi

TeyesCC3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Kvk yada evofone dan garanti sorgulaması yapın. Nereden aldınız aldığınız yer size bilgi vermedi mi?

Kesici34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Mi 9t pro aldm fakat ekranda sorun çıktı kendi kendine dokunmaya başladı. Geri verip mı 9t yâda redmi 8 pro almayi düşünüyorum bu cihazı kullanan arkadaşlar sizce hangisi arada 1 milyar fark var

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Mi 9t pro aldm fakat ekranda sorun çıktı kendi kendine dokunmaya başladı. Geri verip mı 9t yâda redmi 8 pro almayi düşünüyorum bu cihazı kullanan arkadaşlar sizce hangisi arada 1 milyar fark var
1000 lira fark Mi9 T ile Redmi Note 8 Pro arasında varsa kesinlikle Redmi Note 8 Pro almanı tavsiye ederim.2 cihazın Amoled ve LCD ekrandan başka bir farkı yok gibi.Parmak izi okuyucusu önde kamera pop_up diye 1000 lira vermek gereksiz olur.

Kesici34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
1000 lira fark Mi9 T ile Redmi Note 8 Pro arasında varsa kesinlikle Redmi Note 8 Pro almanı tavsiye ederim.2 cihazın Amoled ve LCD ekrandan başka bir farkı yok gibi.Parmak izi okuyucusu önde kamera pop_up diye 1000 lira vermek gereksiz olur.
Aldım 8 proyu 9tler sorunlu oluyormuş sanırım ama aşırı fark var eski cihazimla arasında bendeki proydu

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Aldım 8 proyu 9tler sorunlu oluyormuş sanırım ama aşırı fark var eski cihazimla arasında bendeki proydu
Mi9T Pro ile Rn8 Pro arasında sağlam bir işlemci farkı, grafik kartı farkı var zaten ama gündelikte işinizi çok rahat görecektir.

Kesici34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Mi9T Pro ile Rn8 Pro arasında sağlam bir işlemci farkı, grafik kartı farkı var zaten ama gündelikte işinizi çok rahat görecektir.
Pişman olur muyum ben oyun oynuyorum genelde bunun neresinde sıvı soğutma var anlamadım çok ısınıyor