Redmi Note 8 Karanlık Mod Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
39
cihazım redmi note 8 ve miui12 güncellemesi yaptıktan sonra bazı uygulamaları karanlık modda kullanırken beyaz ve siyah renkler birbirine karışıyor siyahlar beyaz beyazlar siyah oluyor ne
yapabilirim

edit: çözdüm arkadaşlar karanlık mod ayarlarından daha fazla karanlık mod seçeneklerine geldim ve ordaki tekli uygulamaların hepsini kapattım sonra uygulamanın kendisine girip karanlık modu açtım sorunum çözüldü umarım yardımcı olabilmişimdir
Mesaj otomatik birleştirildi:

ekleme yapayım bunlar sadece bazı uygulamalarda oluyor (twitter-reddit)

Son düzenleme:

Roy Ackerman

Asistan
Reaksiyon puanı
157
Aynı sorun bende İnstagram'da oluyor, cihazla değilde uygulamayla alakalı olabileceğini düşünüyorum. Onun dışında sanırım format atıp deneyebilirsin bir çözüm bulursan paylaşırsan sevinirim.

Reaksiyon puanı
39
Aynı sorun bende İnstagram'da oluyor, cihazla değilde uygulamayla alakalı olabileceğini düşünüyorum. Onun dışında sanırım format atıp deneyebilirsin bir çözüm bulursan paylaşırsan sevinirim.
instagramda nasıl bi sorun çıkıyordu karşına sanırım çözdüm de

Reaksiyon puanı
39
Karanlık modda kullanıyorum, mesela bazen reels kısmına gir çık yaptıktan sonra yarı beyaz yarı karanlık oluyor, yorum yaptıktan sonra, mesaj yazdıktan sonra vs. gibi.
edit kısmına yazdım ayarlardan tekli olarak kapatıp instagramın kendi ayarlarından açmayı dene karanlık modu belki düzelir