Redmi Note 8 Bildirim çubuğu sorunu ?

Bu konuyu okuyanlar

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
Tam adı bildirim çubuğumu bilmem fakat bir uygulamaya girip çıkınca orası kayboluyor ekranı kapatıp açmam gerekiyor sebebi nedir bilen varsa sevinirim wifinin falan gözüktüğü yer demek istediğim
29755b753e27cc2a9919d25de1f8dd1b.jpg

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Bende de oluyor arada. Bir güncellemeden sonra hata oldu galiba. Yaklaşık 3-4 aydır ara ara bu hata bende oluyor.

Yani telefonun üst tarafında saat, çekim gücü, pil vs. yazan kısım kaybolur.

Çözüm bulursanız bana da haber ederseniz sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yine zaman zaman ekranın en alt kısmındaki 4 kısayol uygulamasının olduğu yer (yani telefon, mesaj, kamera vs. uygulamaları yer aldığı yer) de ara ara kayboluyor. Bu sorun telefonu ilk aldığım zamanlar yoktu. Gerek telefon gerek sistem uygulamaları güncellemelerden sonra olmaya başladı.
Aşağıda işaretlediğim kısım:
IMG_20200923_162128.jpg

Son düzenleme:

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
Bende de oluyor arada. Bir güncellemeden sonra hata oldu galiba. Yaklaşık 3-4 aydır ara ara bu hata bende oluyor.

Yani telefonun üst tarafında saat, çekim gücü, pil vs. yazan kısım kaybolur.

Çözüm bulursanız bana da haber ederseniz sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yine zaman zaman ekranın en alt kısmındaki 4 kısayol uygulamasının olduğu yer (yani telefon, mesaj, kamera vs. uygulamaları yer aldığı yer) de ara ara kayboluyor. Bu sorun telefonu ilk aldığım zamanlar yoktu. Gerek telefon gerek sistem uygulamaları güncellemelerden sonra olmaya başladı.
Aşağıda işaretlediğim kısım:
Ekli dosyayı görüntüle 117425
Hocam ben düzelttim ben geçen gün hard reset atmıştım telefona sonrasında simge ve yazı boyutlarını en küçüğe aldım sorun ondanmis tüm simgeleri optimize edememiş küçüğe uygun oyuzden telefonu kapatıp açtım düzeldi bir deneyin isterseniz

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Hocam ben düzelttim ben geçen gün hard reset atmıştım telefona sonrasında simge ve yazı boyutlarını en küçüğe aldım sorun ondanmis tüm simgeleri optimize edememiş küçüğe uygun oyuzden telefonu kapatıp açtım düzeldi bir deneyin isterseniz
Benim uygulama simgeleri küçük değil zaten. Varsayılan büyüklükteydi.
Küçük boyutta mı sorunsuz, yoksa varsayılan boyutta mı sorunsuz? Tam anlayamadım.