redmi note 8 1773 liraya indi!!

Bu konuyu okuyanlar

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Hocam zaten ben de orda Mi 9T’yr karşı bile iyiyken Mi 9 Lite’la karşılaştırmak mantıksız olur demek istemiştim?
Hocam haklısın RN8 Pro Mİ9T'ye karşı bile iyi ama Mİ9 Lite ablamın ihtiyaclarını fazlası ile karşılar bence sence hangisi ablama göre ?

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Kullanım şeklini bilmiyoruz ki( ?)
1- foto ve video manyağı bu yüzden micro sd girişi olması gerek
2- kamera çok önemli
3- şık bir tasarım
4- 2600-2700 tl hakkını versin istiyor çünkü değecekse bütçesini o kadar arttıracak
5- kasmayacak donmayacak
kullanım şekli bu şekilde yani oyun oynayan biri değil sosyal medya ve kameraya önem veriyor

Barış Bayraktar

Profesör
Reaksiyon puanı
628
1- foto ve video manyağı bu yüzden micro sd girişi olması gerek
2- kamera çok önemli
3- şık bir tasarım
4- 2600-2700 tl hakkını versin istiyor çünkü değecekse bütçesini o kadar arttıracak
5- kasmayacak donmayacak
kullanım şekli bu şekilde yani oyun oynayan biri değil sosyal medya ve kameraya önem veriyor
Mi 9 Lite tasarım olarak daha iyi bence. ?

Barış Bayraktar

Profesör
Reaksiyon puanı
628
Ama fotoğraf için GCam artık olmazsa olmazım annemin RN7'sindeki kalite artışını gördükten sonra.:sweatsmile: Ben de Mi9T alınca astrofotoğrafçılık için kullanacağım. Onun için illa v7 versiyonunu istiyorum GCam'ın. Çünkü sadece onda var şu an o mod.:grin:
Mesaj otomatik birleştirildi:

İki tasarım da güzel ama ekrandan parmak izi okuyucu için Mİ9 Lite değer
Bence de ama Mi 9 Lite tasarımının da farklı bir albenisi var.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Ama fotoğraf için GCam artık olmazsa olmazım annemin RN7'sindeki kalite artışını gördükten sonra.:sweatsmile: Ben de Mi9T alınca astrofotoğrafçılık için kullanacağım. Onun için illa v7 versiyonunu istiyorum GCam'ın. Çünkü sadece onda var şu an o mod.:grin:

Katılıyorum ama RN8 Pro'nun tasarımı da öyle yavana atılacak hafife alınacak bir tasarım değil yani Mİ9 Lite'dan çok aşağı kalır bir yanı yok ama yine de ben ablama Mİ9 Lite aldıracam o telefon ablamın bütün kriterlerine uyuyor ekrandan parmak izi okuyucusu var daha ne olsun :D

İPhone'larda olmayan bir albeni :cool:

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
:sweatsmile:

Mi9T'nin renkli modelleri de hoş ama sade olan siyah model daha çok beni çekti. Şansıma da kırmızı 2600 filan, siyah 2949. :sweatsmile:
Bende siyahını beğendim ama mavisini daha çok beğendim hem değişiklik iyidir bu arada ben uzay grisi 5s'ten geçeceğim için siyah renk istemiyorum mavi her zaman daha iyi iyidir bu arada mavisi de 2800 tl

Barış Bayraktar

Profesör
Reaksiyon puanı
628
Bende siyahını beğendim ama mavisini daha çok beğendim hem değişiklik iyidir bu arada ben uzay grisi 5s'ten geçeceğim için siyah renk istemiyorum mavi her zaman daha iyi iyidir bu arada mavisi de 2800 tl
Biliyorum, her gün düzenli olarak bakıyorum fiyatına. ? Benim Redmi Pro hala tamirde. Yapılamamasını bekliyorum.:tearsofjoy: 1 aydır bilgisayarımı akıllı telefon niyetine kullanıyorum.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Biliyorum, her gün düzenli olarak bakıyorum fiyatına. ? Benim Redmi Pro hala tamirde. Yapılamamasını bekliyorum.:tearsofjoy: 1 aydır bilgisayarımı akıllı telefon niyetine kullanıyorum.
Bende kafayı yemek üzereyim sürekli fiyatına bakıyorum ve artık MediaMarkt'a gidip telefonlara bakmaktan cidden sıkıldım Mİ9T'ye geçsem de artık telefon standlarına gitmek istemiyorum ama eğer MediaMarkt'a gidersem kulaklık ve akıllı saat akıllı bilekliklere bakmak istiyorum bu arada 5s'i 350'ye satabilirsem o para ile JBL kulaklık alma planım var

KamtariR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,697
plastik kasa değil de alüminyum veya cam yapsa imiş, tadından yenmezdi.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
plastik kasa değil de alüminyum veya cam yapsa imiş, tadından yenmezdi.
önü ve arkası zaten cam sadece çerçevesi plastik bu arada çerçevesi cam veya aluminyum olsaydı maliyeti artardı bir de orta segment bir cihazdan bahsediyoruz bir zahmet çerçevesi plastik olsun