RedHack'in Twitter Hesabı Kapatıldı!

for_rock

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
komik olmasınlar. açacak hesapmı yok tekrar :)

cipro06

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Benim anlamadığım sanki diğer hacker lar çok yasal iş yapıyormuş gibi millet siyasete bağlıyor işi

uA23uA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
onlarında çokta umrunda :):):)
bide akşam twiterı hacklıyorlar olaya bak sen:):):)

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
bunlarin üzerine beton dokup denize atacaksin..

uA23uA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
adamlar en güzelini yapıyorlar valla hacklesinler

ktlpby

Doçent
Reaksiyon puanı
0
En güzelini yapıyor :D Eğer böyle devam ederlerse imizin kurumları daha yeni daha sağlam önlemler almaya Başlayacak ve böylelikle daha sağlam olcak.Eğer bir tehtit olmazsa önemsemezler.VERDİKLERİ MSJLARIN ½85 İNE KATILIYORUM..!! bu arada bunuda söylemek isterim üslupları farklı diyebiliriz :)

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
En güzelini yapıyor :D Eğer böyle devam ederlerse imizin kurumları daha yeni daha sağlam önlemler almaya Başlayacak ve böylelikle daha sağlam olcak.Eğer bir tehtit olmazsa önemsemezler.VERDİKLERİ MSJLARIN ½85 İNE KATILIYORUM..!! bu arada bunuda söylemek isterim üslupları farklı diyebiliriz :)

neyin propogandasını yaptigini ve kıme destek olduklarıı bliyormusun ?

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
daha ne kaldıkı ben 00000,1 bile olsa katilmam

bu arada redhack adında baska konularda var istersen bak daha iyi anlarsın kardesim

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
neyin propogandasını yaptigini ve kıme destek olduklarıı bliyormusun ?

Sen biliyorsan arkadaşım sağdan soldan duymadım ben diyorsan belgeleri de bunlar buyurun bakın şu paralar şuraya gitmiştir bunların propagandası yapılmıştır diyebilecek kadar somut kanıt göstere biliyorsan aydınlat bizi :)

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
kanı gostermekmi senın ulkenın sılahlı kuvvetlerıne saldiriyor ne kanıt beklıyorsun ha pkk ha bunlar neye destek verdıklerını anladınmi

sosyalızımden bahsediyor ttnete saldiriyor okadar kısının hakkı yiyor..

sözde halkı savunuyor komık ya

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
kanı gostermekmi senın ulkenın sılahlı kuvvetlerıne saldiriyor ne kanıt beklıyorsun ha pkk ha bunlar neye destek verdıklerını anladınmi

nefesini yorma kardeşim bu ülkenin %85 i her olaya bilmeden yorum yapma alışkanlığına sahip. medyamız da sağolsun her şeyi çok güzel(!) şekilde yansıtıyor halkımıza.
kimseler de en ufak bir araştırma yapmadan kendi çapında yorumlar yapıyor desteklediği topluluğun amacını dahi bilmeden.

TEGİN

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Bugünün internet dünyasında bir şeyleri kapatarak bir yere varılamayacağını ne zaman öğrenecek bunlar ?
RedHack'i onaylamıyorum ama yaptıkları ders niteliğinde.En azından siber dünyada koskoca devlet kurumlarının sitelerinin ve bilgilerimizin ne kadar korumasız olduğunu gösteriyorlar.Bilginin en değerli şey olduğu bu dünyada her yeri ithal teknolojik malzemelerle,ithal yazılımlarla donatmanın teknolojik gelişme olmadığını anlamak için her nevi bilginin kaptırılması mı gerekiyor ?

Bana sorarsanız bizimkilerin aklı başına gelene kadar hacklesinler.

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
tek başlarına değiller zaten rusya,çin ve su anayomus denılen grub destekcisi.. v

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Web sayfalarimiz ve facebook hesaplarindan sonra 40 bin'e yakin takipcili twitter hesabimiz da devlete boyun egenler tarafindan kapatildi. Yeni hesabimizdir..
·

:D

SamsungGalaxyS3

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Web sayfalarimiz ve facebook hesaplarindan sonra 40 bin'e yakin takipcili twitter hesabimiz da devlete boyun egenler tarafindan kapatildi. Yeni hesabimizdir..
·

sizi şikayet edicem moderatör beyy renkli yazı yazmk yaŞak :D
işin esprisi bir yana şuraya bak adamlar bizim bilgilerimize ne kadar da kolay yoldan ulaşabiliyor ...
hey yavrum hey :glare:

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
bi ülkede devlet olmassa ne olur? devlete boyun eğmeyenlere ne denir?

gizemlilord

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Twitterleri kapanan redhack grubu grup içindeki iletişimi sağlayamaz oldu ve böylece grup eskisi gibi birlikte ve verimli çalışamaz oldu kapsamlı ve güçlü bir saldırı için;redhack twitter hesaplarının tekrar açılmasını bekliyor...
Özetle redhack siber örgütünün saldırıları engellendi en etkili şekilde :D

skymen4

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Abartmayın RedHack Sadece Türkiyedeki Siteleri Hacklemiyor ki Bütün Dünyada olan biten her şeyi takip edip haklı yerlerde Site Hackleyerek Tepki Gösteriyorlar Zaten Devlet Karşıtı Bir Ülke Olsaydı Hacklediği Sitelerdeki Bilgileri Paylaşırdı Ama Öyle Bir Şey YOK

AKUMA

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ülkenin kritik kurumlarının hacklenmesi hoş bir durum değil ama bir kaç serseri bunu yapabiliyorsa sırf bu işler için yetiştirilen insanlar neler yapmıyordur diye de aklımdan geçmiyor değil.

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
bu redhackta sıktı biri durdursun sunları devlet sitelerine zarar veriyorlar

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
RedHack Twitter'ini kapatırsalar nolucak Allah aşkına ?

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Haberde hiçbir bilgi yok, Twitter hesaplarını kim kapatmış?

suylateng

Asistan
Reaksiyon puanı
0

tamam bir seyled gormussun ama ne gordugunu hatirlamiyorsun. ve gulunc bir anlatimin var

tsk ya saldirmalarindaki amaci ne olursa olsun ordunun siber acik verdigini gorduk iyi de old

sosyalizm kotu bir sey mi ?

ttnet'e saldirmalari gayette hos oldu dunya kadar para kaldirsinlar verdikleri hizmet aldiklarinin yuzde onu bile etmesin iyi hos oldu bir daha saldirsinlar kime ne olacaksa umrumda degil
---------
Ki bu soylediklerim onlari destekledigim anlamina gelmez sorunlu bir sey varsa ister sokak kopegi olsun biri itiraz ediyorsa onla berabef havlarim ki bunlari soyleyen ben fasitlik derecesinde milliyetci olacak kadar redhack grubunun ideololjisine zittim