Red Dead Redemption Remaster - Mı Geliyor

Bu konuyu okuyanlar

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
red-dead-redemption-2-rockstar-games-game-gang-rdr-rocksta-7.jpg

Haziran başların farklı platformlar da ortaya atılan Red Dead Redemption Remaster iddiası PS5 lansmanından sonra biraz daha belirginleşti.

Geçtiğimiz günlerde Red Dead Redemption için bir remake ya da remaster çalışmasının yapılıyor olduğu iddiası gündeme gelmişti.

Reddit’te yapılan yeni paylaşıma göre bu çalışmanın doğru olabileceğine dair küçük kanıtlar bulundu. Söylentiler, oyunun yayıncı firması Rockstar Games’in PS5 lansmanında ki varlığı ve Amazon listelemesi üzerine kuruldu. Rockstar Games’in yenilenmiş oyunu, bu yıl açıklayacağı ve 2020’nin ikinci çeyreğinde piyasaya süreceği önceden de konuşulmuş ancak firmadan bu durumu doğrulayan bir açıklama bir türlü gelmemişti.

Herhangi bir resmi açıklama yapılmasa da bir takım söylentiler bu haberin gerçekleşme ihtimalini artırmakta.

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,656
Bi an rdr2 remastered zannettim diyom ne alaka grafikleri oynanış seslendirmeleri vs. Daha ne kadar iyi yapabilirler ki dedim ?

Son düzenleme:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Gta 5'in de eski Playstation verisyonlar için remeke güncellemesi olacakmış
Rockstar yeni bir oyun yapmaktan kaçınıyor gibi.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Witcher Remastered... Yıllardır bekliyorum.

Kyojinspace

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Rockstar 5 yıl yatsa yaptıkları oyun onları idare eder.. yapılsada yapılmasada güzel oyunları var :D zamanı çöpe atmaktan başka bir şey değil bence rdr'yle uğraşmaları.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Witcher 1 ve 2'ye kesinlikle Remastered gelmeli oyunun mekanikleri oynanmayacak seviyede sinir bozucu çok eski.
Ben ikiyi bitirdim aslında baya da zevk aldım ama birinci oyuna dayanamadım açıkçası. Zamanına göre de kötü bir oyun maalesef.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Ben ikiyi bitirdim aslında baya da zevk aldım ama birinci oyuna dayanamadım açıkçası. Zamanına göre de kötü bir oyun maalesef.
1. serinin hikayesini Youtube'dan inceledim fakat 2. seriyi mekaniksel ve buglar yüzünden bitiremediğim için yarım kaldı. Oysaki güzel ilerliyordum fakat oyun içeriği çok kısıtlıydı.

Ekli dosyayı görüntüle 104165

Haziran başların farklı platformlar da ortaya atılan Red Dead Redemption Remaster iddiası PS5 lansmanından sonra biraz daha belirginleşti.

Geçtiğimiz günlerde Red Dead Redemption için bir remake ya da remaster çalışmasının yapılıyor olduğu iddiası gündeme gelmişti.

Reddit’te yapılan yeni paylaşıma göre bu çalışmanın doğru olabileceğine dair küçük kanıtlar bulundu. Söylentiler, oyunun yayıncı firması Rockstar Games’in PS5 lansmanında ki varlığı ve Amazon listelemesi üzerine kuruldu. Rockstar Games’in yenilenmiş oyunu, bu yıl açıklayacağı ve 2020’nin ikinci çeyreğinde piyasaya süreceği önceden de konuşulmuş ancak firmadan bu durumu doğrulayan bir açıklama bir türlü gelmemişti.

Herhangi bir resmi açıklama yapılmasa da bir takım söylentiler bu haberin gerçekleşme ihtimalini artırmakta.
Bu aralar oyun firmaları Ps5'e çok önem verir oldu.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Gta 5'in de eski Playstation verisyonlar için remeke güncellemesi olacakmış
Rockstar yeni bir oyun yapmaktan kaçınıyor gibi.
Keşke bi Rockstar olsa.
Bir çok oyun firması yeni projeler geliştirmek yerine eski oyunları tekrar düzenleyip piyasaya sürme derdindeler. :)
Uzun zaman önce yine başka bir konuda oyun firmalarının remaster ve remake üzerine yoğunlaşacağını belirtmiştim.
Maalesef dediklerim çıkıyor gibi.

Witcher Remastered... Yıllardır bekliyorum.
CyberPunk 2077 çalışmaları bittikten sonra CD Witcher'ın eski oyunları içinde çalışmalar yapacaktır.
Umarım ikinci oyunun remaster ya da remake'i çabuk çıkar.

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,626
Rockstar tüm açık Dünya oyunları beni sıkıyor ben Max Payne gibi direk savaşa dalmak hikayede kaybolmak istyorum sanırım bu yüzden Max Payne 3 ü 6 kere bitirdim 5 i en zor modda

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Rockstar tüm açık Dünya oyunları beni sıkıyor ben Max Payne gibi direk savaşa dalmak hikayede kaybolmak istyorum sanırım bu yüzden Max Payne 3 ü 6 kere bitirdim 5 i en zor modda
Açık dünyada Rockstar sıkıyorsa başka hiçbir açık dünya oyunu oynayamazsın :D