red dead redemption 2 ye sizce yeniden türkçe yama yapılırmı ?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
43
Red Dead Redemption 2'ye sizce yeniden Türkçe yama yapılır mı?
Oyun kırıldığı için belki yeniden yapabilirler diye düşünüyorum.
unnamed.png

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
O işi unut. Hiçbir çeviri grubu 90 kişi 6 ay gece gündüz uğraştığı çeviriyi durduk yere iptal etmez.

Translate yapmaya kalkanları da bizzat ben şikayet ederim rockstara düzgününe engel olup translatesine izin vermek rockstar gibi mükemmeliyetçi bir firmaya yakışıyor mu diyerek.

Reaksiyon puanı
43
O işi unut. Hiçbir çeviri grubu 90 kişi 6 ay gece gündüz uğraştığı çeviriyi durduk yere iptal etmez.

Translate yapmaya kalkanları da bizzat ben şikayet ederim rockstara düzgününe engel olup translatesine izin vermek rockstar gibi mükemmeliyetçi bir firmaya yakışıyor mu diyerek.
oyun kırıldı bence illaki bi olur birileri türkçe yama çıkaracak translate mi olur orasını bilemem ama bence türkçe yama çıkacak

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Şimdi ki yapay zekalar aslında çok güzel iş çıkarıyordu asıl sorulması gereken soru bu oyun neden Türkçe dil paketi ile çıkmadı yada sonradan eklenmedi?

Tuxs

Asistan
Reaksiyon puanı
208
Firma kendi yapmadığı sürece artık hiç bir Rockstar Games oyunu Türkçe olmayacak.

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
oyun kırıldı bence illaki bi olur birileri türkçe yama çıkaracak translate mi olur orasını bilemem ama bence türkçe yama çıkacak
Yama zaten temmuzda çıkacaktı sizin gibi oyun korsana düşünce yama yapılabileceğini sananlar sağ olsun rockstar kaldırın o yamayı diye ihtar çekip iptal etti. Biz boşuna mı yama çıkmaz diyoruz.

Translate olayına gelince; baldurs gate, mafia, dragon age, koa reckoning, code vein vs vs hepsinin içine ettiler translate çevirilerle bari diğerleri düzgün kalsın.

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Bu yüzden bu alemde tek kral CD Projekt

Reaksiyon puanı
43
Yama zaten temmuzda çıkacaktı sizin gibi oyun korsana düşünce yama yapılabileceğini sananlar sağ olsun rockstar kaldırın o yamayı diye ihtar çekip iptal etti. Biz boşuna mı yama çıkmaz diyoruz.

Translate olayına gelince; baldurs gate, mafia, dragon age, koa reckoning, code vein vs vs hepsinin içine ettiler translate çevirilerle bari diğerleri düzgün kalsın.
ben sadece oyunun kırıldığını söyledim oyunu indirip korsan bi şeklide oynuyorum demedim ben yama ekibinide şikayet etmedim oyun korsana düşünce yama çıkacağını sananlardan değilim
sadece fikrimi söyledim o kadar

Son düzenleme: