Red Dead Redemption 2 alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

ftlX

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Arkadaşlar oyunu steamdan 239,20 tl ye almayı düşünüyorum ama bazıları diyorki oyun optimizasyonu kötü şöyle böyle oyun efsane diye duyuyorum ama bazılarıda diyorki oyun çok kötü optimizasyona ait ryzen 3 1200 rx 5704gb ile 50 fps civarı alanlar gördüm bendede ryzen 3 1200 rx 580 8gb var önerilerinizi bekliyorum?

SHKFTT

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Arkadaşlar oyunu steamdan 239,20 tl ye almayı düşünüyorum ama bazıları diyorki oyun optimizasyonu kötü şöyle böyle oyun efsane diye duyuyorum ama bazılarıda diyorki oyun çok kötü optimizasyona ait ryzen 3 1200 rx 5704gb ile 50 fps civarı alanlar gördüm bendede ryzen 3 1200 rx 580 8gb var önerilerinizi bekliyorum?
Oyun çok güzel olumsuz yorumlara çok takılma rockstarın efsane oyunlarından birisi ama fiyat olarak pahalı 240 tl ye alınır mı dersen maddi açıdan sıkıntın yoksa alabilirsin hiç de pişman olmazsın

ftlX

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Oyun çok güzel olumsuz yorumlara çok takılma rockstarın efsane oyunlarından birisi ama fiyat olarak pahalı 240 tl ye alınır mı dersen maddi açıdan sıkıntın yoksa alabilirsin hiç de pişman olmazsın
bayramda 3 5 bişey topladık işte reis onla alacağız o zaman yarın alırım

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Güzel bir oyun, Rockstar Games kalitesi kendini hissettiriyor.
Ama önceki konudaki gibi Epic Games'den 60 TL'lik kuponu kullanmanı tavsiye ederim.
Oyunun Ultimate Sürüm'ü 269,40 TL. Kuponla birlikte 209,40 TL oluyor. Hem Steam'dekinden çok çok daha ucuz hem de Ultimate Sürüm.

Daha ucuz olsun dersen Normal Sürüm'ü alabilirsin, kuponla birlikte 179,20 TL'ye alabiliyorsun.

ftlX

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Güzel bir oyun, Rockstar Games kalitesi kendini hissettiriyor.
Ama önceki konudaki gibi Epic Games'den 60 TL'lik kuponu kullanmanı tavsiye ederim.
Oyunun Ultimate Sürüm'ü 269,40 TL. Kuponla birlikte 209,40 TL oluyor. Hem Steam'dekinden çok çok daha ucuz hem de Ultimate Sürüm.

Daha ucuz olsun dersen Normal Sürüm'ü alabilirsin, kuponla birlikte 179,20 TL'ye alabiliyorsun.
Bak aklıma gelmemişti ama epicten almak içimi ne bileyim rahat hissettirmiyor ya

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Bak aklıma gelmemişti ama epicten almak içimi ne bileyim rahat hissettirmiyor ya
Ben olsam öyle yapardım. Toplam 120 TL kar etmiş olacaksın, onla bir tane daha oyun alırsın :)
Bu arada bu 60 TL'lik kuponu kullanınca Epic Games sana bir tane daha 60 TL'lik kupon veriyor.

ftlX

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Ben olsam öyle yapardım. Toplam 120 TL kar etmiş olacaksın, onla bir tane daha oyun alırsın :)
Bu arada bu 60 TL'lik kuponu kullanınca Epic Games sana bir tane daha 60 TL'lik kupon veriyor.
Epice devam jdsjsjks valla steamdan oyunun kartlarını satarım diyordumda yav daha ucuza alacam başlamışım steama sağol

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Epice devam jdsjsjks valla steamdan oyunun kartlarını satarım diyordumda yav daha ucuza alacam başlamışım steama sağol
Rica ederim :) Steam menü olsun kullanış olsun çok iyi ama bu artılar 120 TL'ye değmez. (Bence)
Sonuçta oyun aynı oyun.

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Oyunun Türkçe yaması yok bu arada ona dikkat ederek al.
Türkçe yama çıkacaktı; ama DH'nin boş beleş adamları yamanın çıkmasını engellediler. Şimdi ise "Türkçe oyun istiyoruz." diye ağlıyorlar.

Forumdakilere zaten bir süredir uyuz oluyordum, bu mesele forumu bırakmam için bahane oldu.

ftlX

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Türkçe yama çıkacaktı; ama DH'nin boş beleş adamları yamanın çıkmasını engellediler. Şimdi ise "Türkçe oyun istiyoruz." diye ağlıyorlar.

Forumdakilere zaten bir süredir uyuz oluyordum, bu mesele forumu bırakmam için bahane oldu.
Multiplayerda izledim o konuyu bizimkiler işte sonra niye Türkçe oyun gelmiyor

Frieza

Asistan
Reaksiyon puanı
87
Optimizasyonu ilk çıktığında çok kötüydü fakat şimdi düzelttiler ilk çıktığında oyunu oynayamıyordum şu an ekran kartıma göre değerler iyi, senin ekran kartın benden kat kat iyi sorunsuz oynarsın.

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Multiplayerda izledim o konuyu bizimkiler işte sonra niye Türkçe oyun gelmiyor
Sorsan kendilerine "Oyun firmasının haklarını savunduk." derler; ama külliyen yalan. Tepkileri aslında yamanın ücretli olmasınaydı; çünkü forumda "ölücü" diye tabir ettiğimiz her şeyi bedavaya getirmeye çalışan bir kesim var. Bu adamları TLC'deki "Aşırı pintiler" programına koymak lazım, rahat 10 bölüm çıkar.

ftlX

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Epicten indirimli alacağım aldıktan sonra bir kupon daha geliyormuş işte baya iyi belki başka oyunda bakarım

ftlX

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Optimizasyonu ilk çıktığında çok kötüydü fakat şimdi düzelttiler ilk çıktığında oyunu oynayamıyordum şu an ekran kartıma göre değerler iyi, senin ekran kartın benden kat kat iyi sorunsuz oynarsın.
Hocam ultimate edition alınırmı hikayeye katkısı yoksa almam varsa belki öyle kostüm dür falan para vermem