Recovery modda açılacağına boş ekran açılıyor.

Bu konuyu okuyanlar

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
Arkadaşlar telefon s4 mini 9190

Rom manager yükledim. Cwm yükledim. Cihaz listede yoktu unsupported device a tıkladım 3.x+ ya tıkladım. Neyse yükledim 5.x.x.x versiyonunu. Sonra recovery modda çalıştır dedim ancak tam recovery ekran yerine hafif kahverengi olan boş bir ekran çıkıyor. Neyapmam gerekir. Litfen yardım.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Hocam orada root ile birlikte var acaba sadece cwm olanın bir farkı varmı ayrıca hangilerini yapmam gerekir.

Su an uzun yolda oldugum icin telden pek arastirma yapamiyorum. Ama internetten baktim heryerde bu cwm var. Eger biraz daha bekleyebilirseniz hemen bi arastiriyim

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
Su an uzun yolda oldugum icin telden pek arastirma yapamiyorum. Ama internetten baktim heryerde bu cwm var. Eger biraz daha bekleyebilirseniz hemen bi arastiriyim

Tabiki hocam zaman sizindir. Yarın sabah cm11 snapshot yüklemeyi düşünüyorum cihaza. Onun için bu haftada başka zamanım yok zaten.

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
Rica ederim. Bnde Insallah yarin sabah evde olurum. Yardimci olmaya calisirim.
Hocam tekrar rahatsız ettim kusura bakmayın. Şimdi benim telefona odin ile rusyaya verilmiş olan kitkatı kurdum. Sizin son verdiğiniz sitedeki cwm yi yüklesem problem olmaz değil mi.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sonuçta 4.2.2 sürümü içinde yapılmış olabilirde.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Hocam tekrar rahatsız ettim kusura bakmayın. Şimdi benim telefona odin ile rusyaya verilmiş olan kitkatı kurdum. Sizin son verdiğiniz sitedeki cwm yi yüklesem problem olmaz değil mi.

Sonuçta 4.2.2 sürümü içinde yapılmış olabilirde.

yeni rom yüklediğinizde cwm nin düzelmiş olması lazım kontrol ettinizmi

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
sıkıntı olmaz. birde yeni rom yüklediğinizde cwm nin düzelmiş olması lazım kontrol ettinizmi
yeni rom yüklemedim şimdilik hocam . sadece cwm işini halledip cm11 snapshot yada stable sürümünü bekleyeceğim. karar vermek ve danışmam lazım :)

yeni rom yüklediğinizde cwm nin düzelmiş olması lazım kontrol ettinizmi
hocam ayrıca ap butonu yerine pda ya tıklasam sorun olurmu
bende ap diye bir seçenek yok ta

tama hocam çok teşekkürler. konukapanabilir saolun tekrar herşey için.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
yeni rom yüklemedim şimdilik hocam . sadece cwm işini halledip cm11 snapshot yada stable sürümünü bekleyeceğim. karar vermek ve danışmam lazım :)

konu beni aşar oldu kusura bakmayın. cm11 araya girince. eğer sıkıntı cwm yükleme ise teli sıfırlamak yeterli olacaktır. teli sıfırladığınızda da düzelmezse dediğim yerdeki cwm yi odin ile tele yükleyebilirsiniz. root işlemi ek olarak cwm üzerinden yapıldığı için.

bu videodan da yardım alabilirsiniz : http://www.youtube.com/watch?v=HlQ7DPMCtGc

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
konu beni aşar oldu kusura bakmayın. cm11 araya girince. eğer sıkıntı cwm yükleme ise teli sıfırlamak yeterli olacaktır. teli sıfırladığınızda da düzelmezse dediğim yerdeki cwm yi odin ile tele yükleyebilirsiniz. root işlemi ek olarak cwm üzerinden yapıldığı için.

bu videodan da yardım alabilirsiniz : http://www.youtube.com/watch?v=HlQ7DPMCtGc

Yok hocam nedemek. Cm11i bende çok bilmiyorum. Ayrıca demin odin ile attım içine sorun düzeldi cwm çalışıyor.