Recovery işleminde cihazı kapattım ve açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
0
Laptopuma format atarken %50 de şarjı bitti şarja takıp açtığımda dosyalar geri alınıyor dedi beni çok uzun bir süre beklettikten sonra bu olmayacak dedim ve kapatıp açtım bu sefer aynı yazı çıkmadı ama artık laptopum açılmıyor açılırken her zamanki gibi Casper yazısı çıkıyor bir kaç saniye bekledikten sonra tekrar kapanıyor ve tekrar tekrar aynı şey oluyor tonlarca video izledim ama hiç biri fayda etmedi detaylı bir şekilde ne yapmam gerektiğini bilen birisi varsa lütfen yardım etsin :(

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Formatı nasıl atıyordunuz? USB Bellek ile mi, sistem geri yükleme veya recovery ile mi?

Reaksiyon puanı
16,118
recovery yaparken işlemi kesmiş recovery'ı bozmuş...

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189
Yüksek ihtimalle işlem sırasında ortadan kesmişsin. Buda recoverye zarar vermiş. Tabi Usb ile atıyoduysan o başka.

Reaksiyon puanı
0
Laptopuma format atarken %50 de şarjı bitti şarja takıp açtığımda dosyalar geri alınıyor dedi beni çok uzun bir süre beklettikten sonra bu olmayacak dedim ve kapatıp açtım bu sefer aynı yazı çıkmadı ama artık laptopum açılmıyor açılırken her zamanki gibi Casper yazısı çıkıyor bir kaç saniye bekledikten sonra tekrar kapanıyor ve tekrar tekrar aynı şey oluyor tonlarca video izledim ama hiç biri fayda etmedi detaylı bir şekilde ne yapmam gerektiğini bilen birisi varsa lütfen yardım etsin :(
hayır usb ile atmadım peki bunun bir çözümü varmı video video forum forum dolaştım ama yok :(

Firatkya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bende şuan aynı sıkıntıyı yaşıyorum pc kapanıp açılıor çözümünü buldunmu,acaba yada bilen varsa yazabilirmi acil:(
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayır usb ile atmadım peki bunun bir çözümü varmı video video forum forum dolaştım ama yok :(
Bendede böyle oldu çözümünü buldunmu