Soru Recep Baltaş'ın Technopat'tan Ayrılması Hakkındaki Düşünceleriniz Nelerdir?

Bu konuyu okuyanlar

mychar276

Profesör
Reaksiyon puanı
2,540
Bu konuda internet bayağı bölünmüş gibi görüşüyor. Ben şahsen Recep Baltaş'ın siyasi görüşlerinin çoğunu destekleyen birisiyim ama son dönemlerde (daha önceden de vardı) nefret söylemlerinin dozunu bayağı bir arttırdı. Videolarında da o agresifliği sezmeye başlamıştım. Bence technopat adına iyi bir gelişme olduğunu düşüyorum. Sizin düşünceleriniz neler?

Lars Ulrich

?Metallica?
Cezalı
Reaksiyon puanı
16
Bu konuda internet bayağı bölünmüş gibi görüşüyor. Ben şahsen Recep Baltaş'ın siyasi görüşlerinin çoğunu destekleyen birisiyim ama son dönemlerde (daha önceden de vardı) nefret söylemlerinin dozunu bayağı bir arttırdı. Videolarında da o agresifliği sezmeye başlamıştım. Bence technopat adına iyi bir gelişme olduğunu düşüyorum. Sizin düşünceleriniz neler?
Ben X'de yazdığı şeyleri görmedim ama sonuçta Technopat'ı ayakta tutan oydu. Bir uyarı alsaydı veya Technopat'ta olan yetkisi belli bir miktar düşürülseydi hem Technopat açısından hem de Recep Baltaş açısından daha hayırlı olurdu.

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
Teknopad Recep Baştaş değil miydi?

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
bence göstermelik 3-5 videoda olmaz sonra yine çıkar ya da arka plan da yine çalışır.

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
O site zaten iç içe. O adam olmadan o sitenin anlamı kalmadı. Forum kısmı en kalabalık sitelerden ama en kanser eden sitelerden de sayılıyor.

ihramcı_zade

Asistan
Reaksiyon puanı
10
milletin değerleriyle dalga geçen kim olursa olsun konumuna bakılmaksızın gereken yapılmalı bu veya başka şahıs farketmez.. ayrıca bu kişi kendi doğduğu yerin farkında değil sanırım ki böyle saçma yorumlar yapıyor şuan gözümde bir yunandan farkı kalmadı o yüzden ne hali varsa görsün o lafları söyleyen birinin yerli ve milli oluşu şaibelidir

DonX

Asistan
Reaksiyon puanı
132
milletin değerleriyle dalga geçen kim olursa olsun konumuna bakılmaksızın gereken yapılmalı bu veya başka şahıs farketmez.. ayrıca bu kişi kendi doğduğu yerin farkında değil sanırım ki böyle saçma yorumlar yapıyor şuan gözümde bir yunandan farkı kalmadı o yüzden ne hali varsa görsün o lafları söyleyen birinin yerli ve milli oluşu şaibelidir
Milletin değerleri derken. Filistin sorununu milletin değerleri olarak genelleştirmeyelim. Arap özentisi kesimin sorunu diyelim. Bu ülke laik ve demokratik isteyen istediğine inanmakta serbesttir

ihramcı_zade

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Milletin değerleri derken. Filistin sorununu milletin değerleri olarak genelleştirmeyelim. Arap özentisi kesimin sorunu diyelim. Bu ülke laik ve demokratik isteyen istediğine inanmakta serbesttir
inanan insanlar için kutsal beldedir filistin sen inançsız olabilirsin ama ayette sabit olan mübarek belde diye geçen bölgeden banane diyemeyiz o yüzden biz inançlı insanların değerlerine kimse atıp tutamaz dileyen şaman olur dileyen mandalinaya tapar biz onlara nasıl karışmıyorsak diğerleri de bizim değerimizi karışamaz ayrıca kuran evrenseldir zahmet edip okusaydın ne araplara nede başka kavime has gelmediğini kavrardın bilakis tüm insanlığı muhatap almaktadır

DonX

Asistan
Reaksiyon puanı
132
inanan insanlar için kutsal beldedir filistin sen inançsız olabilirsin ama ayette sabit olan mübarek belde diye geçen bölgeden banane diyemeyiz o yüzden biz inançlı insanların değerlerine kimse atıp tutamaz dileyen şaman olur dileyen mandalinaya tapar biz onlara nasıl karışmıyorsak diğerleri de bizim değerimizi karışamaz ayrıca kuran evrenseldir zahmet edip okusaydın ne araplara nede başka kavime has gelmediğini kavrardın bilakis tüm insanlığı muhatap almaktadır
Ben inançlı bir insanım kardeşim sapla samanı karıştırma. Sizin bu arap özentiliğinizden gına geldi artık. Filistin bizim meselemiz değil kardeşim. Filistin ermeni soykırımı yalanını destekleyen bir ülke. Doğu Türkistanda da çinlileri desteklemiştir. Filistinliler hiçbir zaman bizim yanımızda olmamıştır.kıbrıs meselesinde de öyle maalesef. GKRC tarafını tutuyorlar. Yani bizim lehimize hiçbir zaman taraf olmamışlardır. Mehmetçik şu an gazzeye girse ilk kurşun sıkacak olanlar yine filistinlilerdir. Meseleye dini açıdan değil siyasi açıdan bakmak lazım. Ülkeler duygusal olarak hareket etmezler siyasi akılla hareket ederler. Bizim öncelikle başta göçmen sorunu olmak üzere kendi iç sorunlarımızı halletmemiz lazım.

bercinturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Filistin ne bizim meselemiz nede tam anlamıyla değil diyemeyiz. Etkilenmemiz mümkün ama iki taraftan bakanında durumu abartmaması gerekmektedir. Yani ne çok sahiplenelim nede çok görmezden gelelim. Ortada kararında olmak en mantıklısıdır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca Recep Baltaş'ın gönderilmesi tamamiyle siyasi bir karar ve çok mantıksızdı.

Son düzenleme:

Lord Erenify

Imperial Lord
Reaksiyon puanı
563
Technopat'a 1 kez üye oldum ve 1 kez kullandım. Recep Baltaş'ı tanımıyorum. Ama eski bir üyeyse ve kaliteliyse geri döner muhtamelen.

Ahmetmht

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben kendisini severdim halada seviyorum ve siyasi görüşlerini de destekliyorum. Ama çok ağır konuşmuş ağır konuşmak yerine eleştirebilirdi keşke eleştirseydi bana çok yardımı dokundu onun sayesinde ne pc'ler düzelttim.

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
394
Technopat'a 1 kez üye oldum ve 1 kez kullandım. Recep Baltaş'ı tanımıyorum. Ama eski bir üyeyse ve kaliteliyse geri döner muhtamelen.
Recep Baltestis başkan diyeceksiniz!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yallah! Afgan çölüne!