Yardım Realtek HD Audio Driver Kuramıyorum.

HalitYağızÇAM

Öğrenci
17 Kasım 2021
84
11
8
23
Merhaba millet bilgisayarımın ön kulaklık ve mikrofon jak larını aktıf etmek için bu programı indirmek istedim. bu program herkeste program filese kayıt oluyor ve açmak için hdı diye bir klasör bulunuyor ama benimkinde program dosyaları (x86) ya kuruyor ve içinde bu dosyalar bulunuyor ve içinde görseldeki gibi bu dosyalar bulunuyor hiçbir şekilde programı açamıyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    5.1 KB · Görüntüleme: 43

ThorJ

Dekan
Emektar
Müdavim
14 Haziran 2019
7,408
25
9,827
2,008
Merhaba millet bilgisayarımın ön kulaklık ve mikrofon jak larını aktıf etmek için bu programı indirmek istedim. bu program herkeste program filese kayıt oluyor ve açmak için hdı diye bir klasör bulunuyor ama benimkinde program dosyaları (x86) ya kuruyor ve içinde bu dosyalar bulunuyor ve içinde görseldeki gibi bu dosyalar bulunuyor hiçbir şekilde programı açamıyorum
drp.su üstünden .INF dosyasını indirip, sonrasında aygıt yöneticisi üstünden elle kurulum yapman gerekiyor.
Programı açamamanız normal, bizzat @Jarvisit'in bilgisayarına bağlanıp kurarken aynı sorunu yaşamıştım bende. Ama tek çözümü elle yüklemek. Dilersen TeamViewer üstünden ben halledebilirim.

HalitYağızÇAM

Öğrenci
17 Kasım 2021
84
11
8
23
tamamdır yapalım ama güveniyorum yaşım 12 lütfen birşey yapma :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

discord varmı?