Realtek Audio Sacmaligi

Bu konuyu okuyanlar

34Araba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhablar. Dell Alienwre 17 R5 kullaniyorum. Son 1 aydir driverlarim calismiyor ya da cok kotu bir frekansla ses aliyorum kulak acitiyor. Cok ihtiyaz dyumuyodum onceleri ama bu son zamanlarda mikrofonum bozuldugu icin bunun mikrofnunu kullanma mecburiyeti duydum. Sorunum su ki dedigim gibi bozuk. Siliyorum yukluyorum ayni driverlar kaliyo. Device managerdan siliyprum tekrar geliyo. Denetim masasinda olmasi gerekn realtek kismi da yok. Lutfen bir yardim eli uzatin teksekkur ederim
Klavyem Ingilizce Q oldugundan boyle yazmak zorund akaldim affedin

Ekli dosyalar

• Screenshot_10.jpg
    Screenshot_10.jpg
    56.2 KB · Görüntüleme: 57

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Eski bir sürümü fln kur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eski bir sürümü fln kurmayı dene

vigilantemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,547
Merhablar. Dell Alienwre 17 R5 kullaniyorum. Son 1 aydir driverlarim calismiyor ya da cok kotu bir frekansla ses aliyorum kulak acitiyor. Cok ihtiyaz dyumuyodum onceleri ama bu son zamanlarda mikrofonum bozuldugu icin bunun mikrofnunu kullanma mecburiyeti duydum. Sorunum su ki dedigim gibi bozuk. Siliyorum yukluyorum ayni driverlar kaliyo. Device managerdan siliyprum tekrar geliyo. Denetim masasinda olmasi gerekn realtek kismi da yok. Lutfen bir yardim eli uzatin teksekkur ederim
Klavyem Ingilizce Q oldugundan boyle yazmak zorund akaldim affedin
Sürücüleri kaldırırken bilgisayarın internet bağlantısı kapalı olsun ki otomatik olarak geri yüklemesin.

34Araba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Eski bir sürümü fln kur

Eski bir sürümü fln kurmayı dene
olmuyor

Sürücüleri kaldırırken bilgisayarın internet bağlantısı kapalı olsun ki otomatik olarak geri yüklemesin.
denerim bunu simdi saol

Olmadi gene ayni sonuç

Son düzenleme:

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
1. Aygıt Yöneticisi'ni aç.
2. "Intel Smart Sound" gibisinden bir şeyler yazıyorsa, onları kaldır.
3. Bilgisayarı yeniden başlat. Bilgisayar mavi ekran verebilir birkaç sefer. Ama birkaç yeniden başlatma denemesinden sonra açılıyor.

NOT: Doğabilecek herhangi bir sorunda Assad Najjar sorumlu tutulamaz. Burada yazılanlar öneri niteliğindedir, doktor tedavisi yerine geçmez. Burada yazanları uyhulayarak onam vermiş sayılırsınız.

Kullandığım HP Omen bilgisayarda yukarıda yazanları yaptım, ses sorunu düzeldi. Benim bilgisayara da ne hikmetse Realtek sürücüsü yüklenmiyor, yüklense bile çalışmıyor. Eski laptobuma sürücü yüklemesm bile ses veriyordu.

Arkadaş, her bir şey için bilgisayara bir şeyler yüklendi yahu. Yok efendim Omen Audio Control, yok efendim Thunderbolt Control Center vs. FreeDOS bilgisayarı çalışır hale getirmek bu kadar zor olmamalı.

Son mesajlar