Realme X2 Pro alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

cikolatasoslumuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sahibinden'de garantili bir şekilde sıfır olarak ilanları var fakat IMEI sorunu yaşar mıyım? Sonuçta Realme kendisi bu telefonları Türkiye'ye getirmedi kutulu bir şekilde hem de garantili olarak satıyorlar. Bu garanti ithalatçı mı oluyor yoksa KVK veya Genpa mı? Konuya hakim arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim.

SirSinner

Asistan
Reaksiyon puanı
86
o parayı hak edecek bir telefon değil 3 yıl sonra android mezarlığına gömülecek bir telefon 3 yılda çöp olmayacak bir model tercih etmelisin

cikolatasoslumuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
o parayı hak edecek bir telefon değil 3 yıl sonra android mezarlığına gömülecek bir telefon 3 yılda çöp olmayacak bir model tercih etmelisin
Hocam ilk defa o telefon için birisinden olumsuz bir yorum gördüm. İçinden çıkan şarj cihazı bile üst seviye bir cihaz ve yazılım, donanım olarak da çok iyi diyor herkes. Olumsuz yorum yapmanın sebebi nedir?

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Daha 1 yaşında ve 855+ işlemcili bir cihaza nasıl çöp olacak diyebiliyorsunuz aklım almıyor.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Vallahi ben de anlamadım hocam ama konu için açtığım soruya da cevap verirsen çok sevinirim. :)
İnanın hiç anlamıyorum bu IMEI işlerinden ama galiba aldıktan sonra bir kayıt filan yaptırmanız lazım onun da belirli bir ücreti var.

Ama anlayan arkadaşlarımız mutlaka yardımcı olur merak etmeyin.

cikolatasoslumuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İnanın hiç anlamıyorum bu IMEI işlerinden ama galiba aldıktan sonra bir kayıt filan yaptırmanız lazım onun da belirli bir ücreti var.

Ama anlayan arkadaşlarımız mutlaka yardımcı olur merak etmeyin.
Umarım anlayan bir arkadaş görür de yardımcı olur yoksa çok almak istiyorum telefonu. Realme'nin ülkeye getirmemesi çok tuhaf bence.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Valla kimseyi kötülemek istemem ama bana da sallıyor gibi geldi hocam. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Umarım anlayan bir arkadaş görür de yardımcı olur yoksa çok almak istiyorum telefonu. Realme'nin ülkeye getirmemesi çok tuhaf bence.
Çinli firmalar yüksek fiyatlı ürünleri pek pazara sokmuyor maalesef. Orta segment daha cezbedici.

cikolatasoslumuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çinli firmalar yüksek fiyatlı ürünleri pek pazara sokmuyor maalesef. Orta segment daha cezbedici.
Hocam her bütçeye hitap etmek varken bu strateji mantıklı gelmiyor bana. Herkes bütçesine göre farklı tercih yapıyor zaten şöyle kaliteli bir telefonu almak zor olmamalı.

SirSinner

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Daha 1 yaşında ve 855+ işlemcili bir cihaza nasıl çöp olacak diyebiliyorsunuz aklım almıyor.
bakacakğız kardeşim 3 yıl sonra hortlatın bakalım çöp oldu mu olmadı mı

Hocam ilk defa o telefon için birisinden olumsuz bir yorum gördüm. İçinden çıkan şarj cihazı bile üst seviye bir cihaz ve yazılım, donanım olarak da çok iyi diyor herkes. Olumsuz yorum yapmanın sebebi nedir?
güzel kardeşim alıp 2-3 senede satmayı düşünüyorsan tabiki üst seviye bir cihaz ama uzun soluklu kullanamazsın illaki değiştirmen gerekir

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
3 yıl sonra çöp mü olacak???

Aslında Realme X2 Pro resmi IMEI ve ithalatçı garantili olarak geldi epey fiyat geçmişinden görebilirsin

Sahibinden'de garantili bir şekilde sıfır olarak ilanları var fakat IMEI sorunu yaşar mıyım?
Sahibinden'de satılanlanlar IMEI kayıtlı değil alırsan IMEI attırman gerekir

Son düzenleme:

cikolatasoslumuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bakacakğız kardeşim 3 yıl sonra hortlatın bakalım çöp oldu mu olmadı mı

güzel kardeşim alıp 2-3 senede satmayı düşünüyorsan tabiki üst seviye bir cihaz ama uzun soluklu kullanamazsın illaki değiştirmen gerekir
Telefonu satmak için almam asla, bi telefon alınca o çalışmayana kadar kullanırım ben.

3 yıl sonra çöp mü olacak???

Aslında Realme X2 Pro resmi IMEI ve ithalatçı garantili olarak geldi epey fiyat geçmişinden görebilirsin

Sahibinden'de satılanlanlar IMEI kayıtlı değil alırsan IMEI attırman gerekir
Epey'e bakacağım hocam ama garantili olduğunu iddia ediyorsa IMEI kayıtlı olması gerekir.