Realme 7 pro'da sorun varmı?

Bu konuyu okuyanlar

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
realme 7 pro.jpg

Realme 7 pro kullanan arkadaşlarda da bu sorunlar varmı bazıları epey sitesine yorum yapmış ram konusunda ve kamera konusunda

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Ram kullanımı konusunda sorunları olduğu söyleniyor, evet.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Hafif hafif kasma, kamerası vasat Realme 7 Pro'da mı? Karşılaştırma videolarında izlediğim kadarıyla kamerası fiyatına göre gayet iyi sadece video kaydı sırasında ses performansı gerçekten iyi değil umarım güncellemeyle düzeltilir.

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
Hafif hafif kasma, kamerası vasat Realme 7 Pro'da mı? Karşılaştırma videolarında izlediğim kadarıyla kamerası fiyatına göre gayet iyi sadece video kaydı sırasında ses performansı gerçekten iyi değil umarım güncellemeyle düzeltilir.
valla açıkçası kamera konusunda bende inanamadım çünkü karşılaştırmalarda çok iyi gözüküyor bazıları böyle yorum yapmışlar ama ram ile ilgili sorun varsa güncellemeyle düzelir inşallah

Reaksiyon puanı
49
hocam kamerası gayet güzel. Ram konusu biraz sıkıntılı çünkü 5gb boş ram biranda 4e düşüyor hiçbir şey yapmadan. Bu yazılımsal bir şey ve güncellemeyle çözülür. Çok da büyük bir sorun değil. Şuan boşta ram 5.2gb gösteriyor. Oyun oynamıyorum.

ALTHALUS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Realme 7 proyu hiçbir yerde bulamadım satılmıyor

Bydede07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Ekli dosyayı görüntüle 123282
Realme 7 pro kullanan arkadaşlarda da bu sorunlar varmı bazıları epey sitesine yorum yapmış ram konusunda ve kamera konusunda
ramda herhangi bir sıkıntı yok 1 haftadır kullanıyorum geçişler falan gayet iyi uygulama baştan başlamada yok tek sıkıntı video çekerken ses kısık olabiliyor o kadar onun dışında güzel telefon kamerası da iyi gerçekten

serotik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonun ses sorunu güncellemelerle çözüldümü? Hala devam ediyorsa başka bir uygulama ile video kayıt yapıp deneyen oldu mu?

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Telefonun ses sorunu güncellemelerle çözüldümü? Hala devam ediyorsa başka bir uygulama ile video kayıt yapıp deneyen oldu mu?
Kullanmıyorum youtube'da izlediğim kadarıyla çok iyi değil ama güncellemelerle ilk zamanlara göre daha iyi seviyeye gelmiş ses sorunu.