Realme 7 pro vs Oppo Reno 4

Bu konuyu okuyanlar

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
Bana göre
realme 7 pronun artıları
+hızlı şarj ve bataryanın biraz daha yüksek olması
+Çift sim olması
+stereo ve dolby atmos destekli ses çıkışı
+ekranın süper amoled olması
Oppo reno 4 ün artıları
+kamerası daha iyi olduğu söyleniyor zaten sony ımx 586 sensör var bende iyi olduğunu düşünüyorum realme 7 prodan
+tasarımı (bana göre opponun tasarımı daha iyi ama tasarım konusu kişisel sizede realme 7 pronun tasarımı daha iyi gelebilir)
+ekranı realme 7 prodan daha kaliteli gibi sanki
+nfc olması
ben şahsen ikisi arasında çok gidip geliyorum realme 7 pronun fiyatı 3599 tl oppo reno 4 ün fiyatı 3999 tl
fiyat performans açısından realme 7 pro alırdım ama bütçemi arttırabilirsem; kamera, ekran ve bana göre tasarımı daha iyi olduğu için oppo reno 4 alırdım
(bana göre oppo reno 4 ün eksiği batarya biraz daha büyük olabilirmiş)
sizlerin düşüncesinide merak ediyorum bu iki tel arasında hangisini alırdınız ?

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
Batarya
Kamera
Hızlı Şarj
Amoled Ekran ve Ekran Gövde Oranı
Fiyatı
batarya fiyatı ve hızlı şarj konusunda size katılıyorum ama oppo reno 4ün kamerası sanki daha iyigibi geliyor bana kamera ve ekran konusunda oppo dahah iyi geldi bana ama geri kalna bazı şeylerde realme 7 pro alıyor zaten fiyatı şuanda çok iyi o yüzden şahsen 3600 tlem olupta üstüne hiç para ekleyemeseydim realme 7 pro alırdım

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
batarya fiyatı ve hızlı şarj konusunda size katılıyorum ama oppo reno 4ün kamerası sanki daha iyigibi geliyor bana kamera ve ekran konusunda oppo dahah iyi geldi bana ama geri kalna bazı şeylerde realme 7 pro alıyor zaten fiyatı şuanda çok iyi o yüzden şahsen 3600 tlem olupta üstüne hiç para ekleyemeseydim realme 7 pro alırdım
Ekran konusunda R7P amoled diğeri oled amoled ekran daha iyi güç tketimi vs seylerde
R7P'nun ana kamera 64mp sanırım Diğerinde 48 olacktı burda diyafram f değeri mercekler felanda önemli tabi iyi resim için canlı karşılaştırlmasını bire bir yapmadn anlasılmaz o iş

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
Ekran konusunda R7P amoled diğeri oled amoled ekran daha iyi güç tketimi vs seylerde
R7P'nun ana kamera 64mp sanırım Diğerinde 48 olacktı burda diyafram f değeri mercekler felanda önemli tabi iyi resim için canlı karşılaştırlmasını bire bir yapmadn anlasılmaz o iş
doğru da sensör bakımından ımx 586 daha iyi değil mi

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Bana göre
realme 7 pronun artıları
+hızlı şarj ve bataryanın biraz daha yüksek olması
+Çift sim olması
+stereo ve dolby atmos destekli ses çıkışı
+ekranın süper amoled olması
Oppo reno 4 ün artıları
+kamerası daha iyi olduğu söyleniyor zaten sony ımx 586 sensör var bende iyi olduğunu düşünüyorum realme 7 prodan
+tasarımı (bana göre opponun tasarımı daha iyi ama tasarım konusu kişisel sizede realme 7 pronun tasarımı daha iyi gelebilir)
+ekranı realme 7 prodan daha kaliteli gibi sanki
+nfc olması
ben şahsen ikisi arasında çok gidip geliyorum realme 7 pronun fiyatı 3599 tl oppo reno 4 ün fiyatı 3999 tl
fiyat performans açısından realme 7 pro alırdım ama bütçemi arttırabilirsem; kamera, ekran ve bana göre tasarımı daha iyi olduğu için oppo reno 4 alırdım
(bana göre oppo reno 4 ün eksiği batarya biraz daha büyük olabilirmiş)
sizlerin düşüncesinide merak ediyorum bu iki tel arasında hangisini alırdınız ?
Realme 7 pro almanı tavsiye ederim.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Realme 7 Pro öneririm bende.