Realme 7 Pro 3599

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
49
Hepsiburada da satışa çıktı 3599tl. Telefonun arka planda uygulama açma sorunu var diyorlar 2-3 uygulama açınca sonradan diğer uygulamaya geçince yenileyip açıyormuş. Sizce alınır mı bu fiyata ve realme 6pronun fiyatı ne olur

Batuhan Turan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Hepsiburada da satışa çıktı 3599tl. Telefonun arka planda uygulama açma sorunu var diyorlar 2-3 uygulama açınca sonradan diğer uygulamaya geçince yenileyip açıyormuş. Sizce alınır mı bu fiyata ve realme 6pronun fiyatı ne olur
dediğin sorunun videosu falan varmı izleyebileceğimiz

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Öyle bir sorun olduğunu ben de duydum.
7 Pro 3600'e inmişken 6 Pro en az 3300 civarlarına iner.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesela chrome'da bir sekme açıp başka bir uygulamaya geçerseniz, chrome'a tekrar girdiğinizde sekme kapanıyor, önbellek temizlenmiş gibi oluyor yani.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Bilmiyorum, umarım yazılımsaldır ve çözülür.
Ayrıca sadece bu sorun değil, youtube'da realme 7 pro hakkında "screen flickering issue, lag issue, audio jack problem" başlıklarıyla birçok video var. F/P diyebileceğimiz bir cihazın böyle sorunlarının ortaya çıkması üzücü.

Reaksiyon puanı
6,381
O sorun Android'in sorunuydu bir çok marka güncelleme ile düzeltti. Android 10'un Realme 7 serisi için tam optimize çalışmamasından kaynaklanıyor. İleride belki de kısa bir sürede düzelecektir.

Reaksiyon puanı
6,381
Bir çok sorun, her telefon çıktığında ortaya çıkar ama sadece bir kaç kullanıcıda görülür.

S10+ pubg lag gibi sorunlar da çoğu kişide görülür ve garantide düzeltilir. Büyük ihtimalle de Realme 7 Pro'nun internette olan sorunları çok görülmeyen sorunlardır ya da görülen ama garanti kapsamında olan sorunlardır.

Eğer aldığınızda bu sorunlar varsa servise gidin ya yeni bir telefon verirler ya da ekran değişimi yaparlar.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Realme 7 pro öneririm.Ufak tefek hatalar her firmada var.Güncelleme ile düzelir diye düşünüyorum.

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
O hatalar güncellemeler ile düzeltilir. Bu fiyata Realme 7 Pro alınır.

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Arkadaşlar yani bu sorun çok da önemli değil dimi yani güncelleme ile düzelir mi birde keşke 3400 gibi olsa da 10 taksit olurdu biraz daha beklesem mı ki

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Arkadaşlar yani bu sorun çok da önemli değil dimi yani güncelleme ile düzelir mi birde keşke 3400 gibi olsa da 10 taksit olurdu biraz daha beklesem mı ki
Daha fazla düşeceğini sanmıyorum sorunlar güncellemeyle düzeltilecektir.

adım bu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bilmiyorum, umarım yazılımsaldır ve çözülür.
Ayrıca sadece bu sorun değil, youtube'da realme 7 pro hakkında "screen flickering issue, lag issue, audio jack problem" başlıklarıyla birçok video var. F/P diyebileceğimiz bir cihazın böyle sorunlarının ortaya çıkması üzücü.
merhabalar tırnak işareti içinde belirtmiş olduğunuz sorunları araştırdım ve bu sorunların realme 7 pro ya değil realme 7 ye ait olduğunu fark ettim
""audio jack problem" dışında ama bu sorun hakkında youtubede sadece 1 video buldum"
ve realme 7 ninde şu anda ülkemizde satışı yok bu yüzden realme 7 pro almak isteyen kişiler acaba bir sorun olur mu diyerek almasınlar çünkü bu cihazda yazılımsal bir sıkıntı yok sanırım şuana kadar araştırdıklarım içinde bir sorun çıkmadı(audio jack problem dışında) ve inşallah başka sorunlar çıkmaz iyi günler diliyorum :):)

Son düzenleme: