Realme 6 Pro'dan daha iyi telefon

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 2)

Cvnmrt

Profesör
ekran , batarya, işlemci gibi konularda mi note 10 lite önde. yani bir telefon alırken göz önünde bulundurulabilecek en önemli özelliklerde.
Katılıyorum ama işlemcide sadece sentetik testlerde belli olacak şekilde Realme 6 Pro daha önde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet. @alpotter hocam çok ısrar etmişti alma diye. O da bir gelse.
Onun düşüncesini söyleyeyim size "telefonun markası Xiaomi ise alınmaz"

Erenist2020

Profesör
İşte şimdi @Erenist2020 realme diyor, @reisemre57 mi note 10 lite diyor. İkiniz de neden olduğunu yazarsa bir karşılaştıralım.
Niye Realme 6 Pro? 1-90 Hz ekran hızı 2- Sade arayüz 3- Çok iyi ön kamera performansı 4- Snapdragon 720g gibi güçlü bir işlemciye sahip olması 5- Batarya performansının çok iyi olması 6-Arka kameranın güzel fotoğraflar çekebilmesi.

Umut Çelik

Profesör
Katılıyorum ama işlemcide sadece sentetik testlerde belli olacak şekilde Realme 6 Pro daha önde

Onun düşüncesini söyleyeyim size "telefonun markası Xiaomi ise alınmaz"
Sizin yorumunuz çok tarafsız hocam. Ama onun düşünceleri de çok taraflı değil hakkını yemeyelim.

Benim için önemli olan pilin uzun gitmesi ve telefonun uzun ömürlü olması. Hangisini 4 yıl kullanabilirim?
Niye Realme 6 Pro? 1-90 Hz ekran hızı 2- Sade arayüz 3- Çok iyi ön kamera performansı 4- Snapdragon 720g gibi güçlü bir işlemciye sahip olması 5- Batarya performansının çok iyi olması 6-Arka kameranın güzel fotoğraflar çekebilmesi.
ekran , batarya, işlemci gibi konularda mi note 10 lite önde. yani bir telefon alırken göz önünde bulundurulabilecek en önemli özelliklerde.

Erenist2020

Profesör
Sizin yorumunuz çok tarafsız hocam. Ama onun düşünceleri de çok taraflı değil hakkını yemeyelim.

Benim için önemli olan pilin uzun gitmesi ve telefonun uzun ömürlü olması. Hangisini 4 yıl kullanabilirim?
Xiaomi ye uzun vadede güvenmiyorum.Senin yerinde olsam Realme 6 Pro alırdım.

alpotter

Profesör
Hemen hemen bu iki cihaz hakkında tüm konularda fikrimi belirttim. Kopyala yapıştır yapınca fanboy algısı oluşuyor. Ama artık mi fan'lara uzun uzun açıklama yapmayacağım.

Oyun için 6 Pro alınır: 720G ve 90hz ekran tazeleme, göz zevkini bozan damla çentik yok.

Ekran: 90hz ips mi, 60hz amoled mi sorusu.. oled ekranların kalitesi ortada ama ips kör etmiyor!

N10 Lite'ın mAh değeri fazla ve ekranı amoled. Ama arayüzde gereksiz animasyon ve canlı ikonlar olduğu için pil tüketimini olumsuz etkiliyor. 6 Pro'nun sade bir arayüzü var, ve yazılımı xiaomi'den çok daha iyi. 1000 mAh'lık fark kapanıyor.

Ön kamerada açık ara 6 Pro, Arka kamerada Note 10 Lite önde.

Yazılım ustası (!) ve özgün(!) Xiaomi'den ne zaman vazgeçeceksiniz ?

Düzenleme: Xiaomi düşmanı olsam mi band 4 ve bir zamanlar airdots kullanmazdım.

alpotter

Profesör
Onun düşüncesini söyleyeyim size "telefonun markası Xiaomi ise alınmaz"[/QUOTE]

"Telefonun" markası xiaomi ise alınmaz..
Size ayrıca bir soru sormak istiyorum. Umarım ciddiye alıp geri dönüş yaparsınız.
Şu ana kadar piyasaya sürülmüş xiaomi cihazlardan, sorunu olmayan sadece bir telefon söyler misiniz ?
Ya bir, ya iki cihaz söylersiniz.
Sanırım neden xiaomi önermediğimi anladınız.

Cvnmrt

Profesör
Oyun için 6 Pro alınır: 720G ve 90hz ekran tazeleme, göz zevkini bozan damla çentik yok.
Oyun için önce oyunun 90hz desteklemesi lazım

N10 Lite'ın mAh değeri fazla ve ekranı amoled. Ama arayüzde gereksiz animasyon ve canlı ikonlar olduğu için pil tüketimini olumsuz etkiliyor. 6 Pro'nun sade bir arayüzü var, ve yazılımı xiaomi'den çok daha iyi. 1000 mAh'lık fark kapanıyor.
1000mAh fark ne olursa olsun KA PAN MAZ

Düzenleme: Xiaomi düşmanı olsam mi band 4 ve bir zamanlar airdots kullanmazdım.
Size xiaomi düşmanı diyen olmadı kendinizi öyle görüyorsanız ben bilmem

"Telefonun" markası xiaomi ise alınmaz..
Size ayrıca bir soru sormak istiyorum. Umarım ciddiye alıp geri dönüş yaparsınız.
Şu ana kadar piyasaya sürülmüş xiaomi cihazlardan, sorunu olmayan sadece bir telefon söyler misiniz ?
Ya bir, ya iki cihaz söylersiniz.
Sanırım neden xiaomi önermediğimi anladınız.
Burada Xiaomi çok sorunlu Realme sorunsuz algısı yapmayın Realme 6 Pro'nun sorunları yok mu elbette vardır

Son düzenleme:

alpotter

Profesör
Oyun için önce oyunun 90hz desteklemesi lazım

1000mAh fark ne olursa olsun KA PAN MAZ

Size xiaomi düşmanı diyen olmadı kendinizi öyle görüyorsanız ben bilmem

Burada Xiaomi çok sorunlu Realme sorunsuz algısı yapmayın Realme 6 Pro'nun sorunları yok mudur elbette vardır
1-Destekliyor
2-Kapanıyor
3-Düşman değilim
4-Note 10 Lite sorunlu Realme 6 Pro sorunsuz.

Son mesajlar