Realme 6 pro ekranı açmak için çift dokunun sorunu

Bu konuyu okuyanlar

elders

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba,
Kapalı ekran hareketleri bölümünde yer alan ''Ekranı açmak için çift dokunun'' özelliği bazen çalışıyor bazen çalışmıyor. Yani ekranı kapattıktan sonra ilk 5-10 dk içerisinde çift tıkladığımda açılırken belli bir süre sonra bu özelliği kullanamıyorum ekranı güç düğmesiyle açmam gerekiyor. Acaba telefonda mı bir sorun var yoksa ayarlar kısmında başka bir şeyi kapatmış olabilir miyim?

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Süper gece bekleme modu veya herhangi bir güç tasarrufu modu açık kalmış olabilir.
Bu modlarda bazı sensörlerin ve özelliklerin kullanımı kısıtlanıyor.

Not : 6 Pro kullanıcısıyım. O yüzden bu kadar emin konuşuyorum.

elders

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Süper gece bekleme modu veya herhangi bir güç tasarrufu modu açık kalmış olabilir.
Bu modlarda bazı sensörlerin ve özelliklerin kullanımı kısıtlanıyor.

Not : 6 Pro kullanıcısıyım. O yüzden bu kadar emin konuşuyorum.
Cevabınız için teşekkür ediyorum ancak;
Süper güç modu veya herhangi bir güç tasarruf modunun açık olmadığını sizin cevabınız üzerine tekrardan kontrol ettim maalesef ki hepsi kapalı.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Uygulamalar bölümünde bu özellik ya da Ana Ekran gibi bir uygulama var ise onun arka plan etkinliğini kısıtlayıp kısıtlamadığınıza da bir bakın.

Büyük ihtimal yazılımsak bir durum oluşmuştur, güncelleme ile düzelir.

elders

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arka plan etkinliklerinde bununla ilgili bir şey bulamadım, umarım güncelleme ile düzelir yoksa çok sinir bozucu bir durum. Bir de az önce fark ettim telefonum çaldığında ses geliyor ancak ekran açılmıyor acaba benim gerçekten ekranla ilgili herhangi bir şeyi kapatmış olma durumum var mıdır ?

Son düzenleme: