Realme 6 pro / 7 pro hakkında soru

Bu konuyu okuyanlar

Bartu_24

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Selamlar be realme 7 pro yada 6 pro alacağım. Size birkaç sorum var yardimcibolursaniz sevinirim.
• Realme telefonlarda ana ekranda arama çubugu sabit mi kaldırılamıyor mu?
• Realme telefonlarda iç ses kaydı yapilabiliyor mu programsiz. Kendi uygulamasiyla ?
• 7 pro daki ekrana gömülü parmak izi mi daha başarilı 6 pro daki ekrana gomulu opmayan mi daha başarılı ?
• realme nin herhangi bir kronik problemi var mı ? Bunlari cevaplarsaniz cok sevinirim teşekkurler.

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
realme kulalnmadağım için cevaplayamayacağım ama bu arkadaş yardımcı olur @alpotter
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada fiziksel parmak izi yani güç tuşuna entgre edilmiş parmak izi daah hızlı çalışır

Bartu_24

Asistan
Reaksiyon puanı
29
realme kulalnmadağım için cevaplayamayacağım ama bu arkadaş yardımcı olur @alpotter
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada fiziksel parmak izi yani güç tuşuna entgre edilmiş parmak izi daah hızlı çalışır
Tamam teşekkürler o 6 pro kullaniyordu herhale hatirladım.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Selamlar be realme 7 pro yada 6 pro alacağım. Size birkaç sorum var yardimcibolursaniz sevinirim.
• Realme telefonlarda ana ekranda arama çubugu sabit mi kaldırılamıyor mu?
• Realme telefonlarda iç ses kaydı yapilabiliyor mu programsiz. Kendi uygulamasiyla ?
• 7 pro daki ekrana gömülü parmak izi mi daha başarilı 6 pro daki ekrana gomulu opmayan mi daha başarılı ?
• realme nin herhangi bir kronik problemi var mı ? Bunlari cevaplarsaniz cok sevinirim teşekkurler.
• Kaldırılabiliyor. Ekran görüntülerini paylaştım.
IMG_20201214_201915.jpg
IMG_20201214_201930.jpg

• Var mı bilmiyorum, ben bulamadım.
• Karşılaştırma fırsatım olmadı. Ama genel olarak fiziksel parmak izi (yan tarafta, Realme 6 Pro) okuyucuları daha hızlı diye biliyorum.
• Yoğun kullanımda birden ana ekrana dönünce saniyelik donmalar yaşadığım oldu. Bu durumla iki defa karşılaştım. Onun dışında herhangi bir yazılımsal sorun göremedim.

Bartu_24

Asistan
Reaksiyon puanı
29
• Kaldırılabiliyor. Ekran görüntülerini paylaştım.
Ekli dosyayı görüntüle 128739 Ekli dosyayı görüntüle 128740
• Var mı bilmiyorum, ben bulamadım.
• Karşılaştırma fırsatım olmadı. Ama genel olarak fiziksel parmak izi (yan tarafta, Realme 6 Pro) okuyucuları daha hızlı diye biliyorum.
• Yoğun kullanımda birden ana ekrana dönünce saniyelik donmalar yaşadığım oldu. Bu durumla iki defa karşılaştım. Onun dışında herhangi bir yazılımsal sorun göremedim.
Çok tesekkurler zaman ayirip yazdiginiz için. ekran kaydı yani iç ses kaydi umarim vardir , olmasi benim için çok önemli inşallah vardır iç ses kaydı.

orionbingol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Realme 7 pro nun yüz kilidi çok hızlı olduğu için genel olarak parmak izine ihtiyaç dahi duymuyorsun ama ekran üzerindeki parmak izi okuyucusu da gayet iyi. Iphone7 den geçtim hiç sorun yaşamadım